obecnie
18° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  36 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  98 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  467 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  920 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1295 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  326 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Olivia Hausner w Programie "Mam Talent"

2 marca 2024 10:50, autor: zomo

W sobotę, 2 marca, program "Mam Talent" zaskoczy widzów występem Olivii Hausner z Stalowej Woli. Czy reprezentantka tego miasta zrobi wrażenie?

Olivii Hausner nie trzeba przedstawiać mieszkańcom Stalowej Woli. To utalentowana postać, która już wielokrotnie podbiła serca publiczności i jury. Jej występy solowe i duety z siostrą są prawdziwą ucztą dla słuchaczy. Olivia nie ogranicza się do jednego rodzaju muzyki - występuje zarówno w chórach, jak i w Nadsańskiej Orkiestrze Kameralnej, gdzie wirtuozersko gra na skrzypcach.

Swoje umiejętności doskonali pod okiem cenionych nauczycieli, takich jak Ewa Woynarowska i Katarzyna Pisera. Dodatkowo, naukę kontynuuje w renomowanej Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Wraz ze swoją siostrą, Victorią, zdobywa nagrody na różnych przeglądach i konkursach muzycznych. Ich osiągnięcia, takie jak zwycięstwo na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima", świadczą o niezwykłym talencie rodzeństwa. A to tylko wierzchołek góry lodowej ich sukcesów. Trzeba też wspomnieć o małej Hani, która już teraz pokazuje swój talent wokalny i pewnie niebawem dołączy do sióstr na scenie.

Olivia gra również w Nadsańskiej Orkiestrze Kameralnej pod dyrygenturą Edwarda Horoszki oraz należy do Studia Wokalnego VIVO, które prowadzi Ewa Woynarowska. Nie brakuje też folklorystycznego zespołu "Lasowiacy", w którym również aktywnie uczestniczy. W tym roku rozpoczęła naukę wokalu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli.

Jest osobą ciepłą, młodą, pełną pasji i zaangażowania. Jej przygoda ze śpiewem rozpoczęła się już w wieku 5 lat, a od tego czasu nieustannie zachwyca swoim talentem na różnych scenach i przeglądach muzycznych.

Zobacz również: 

Stalowowolanka awansowała do półfinału "Mam Talent"


Komentarze czytelników (1)
 • Ally (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  [komentarz usunięty przez moderatora]