obecnie
5° C
jutro
12° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Sprzątanie po zmarłych
  41 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  50 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Holter
  99 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Grecja - gdzie się wybrać?
  245 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Koszulki sportowe
  598 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1565 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  606 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowowolanka awansowała do półfinału "Mam Talent"

3 marca 2024 08:52, autor: zomo

Olivia Hausner, wokalistka i skrzypaczka z Stalowej Woli, wzbudziła niemałe zamieszanie swoim niezwykłym występem podczas premiery nowego sezonu "Mam Talent!". Jej wyjątkowe połączenie śpiewu i gry na skrzypcach zdobyło uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności. To właśnie w pierwszym odcinku programu Jan Pirowski, jeden z prowadzących, uhonorował jej występ złotym przyciskiem, zapewniając tym samym Olivii miejsce w półfinale oraz szansę na występ na żywo.

Olivia, już od wczesnego dzieciństwa, rozwija swoje talenty muzyczne. Obecnie, mając zaledwie 15 lat, kontynuuje swoją edukację w renomowanej Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Pod okiem cenionych nauczycieli, takich jak Ewa Woynarowska i Katarzyna Pisera, doskonali swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i instrumentalne. 

Wraz ze swoją siostrą, Victorią, Olivia zdobywa liczne nagrody na różnych przeglądach i konkursach muzycznych, demonstrując niezwykłe talenty rodzeństwa. Ich osiągnięcia, takie jak zwycięstwo na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima", świadczą o niezwykłym talencie i determinacji. 

Oprócz solowych występów i udziału w konkursach, Olivia angażuje się również w różnorodne projekty muzyczne. Jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz aktywnie uczestniczy w Studio Wokalnym VIVO prowadzonym przez Ewę Woynarowską. Nie brakuje także jej udziału w folklorystycznym zespole "Lasowiacy". 

Jest to młoda artystka pełna pasji i zaangażowania. Jej talent muzyczny jest nie tylko źródłem osobistego spełnienia, ale również inspiracją dla innych, w tym dla swojej młodszej siostry, Hani, która już teraz prezentuje swój własny talent wokalny. Od najmłodszych lat Olivia zachwyca swoim talentem na różnych scenach i przeglądach muzycznych, zyskując uznanie i podziw publiczności oraz jurorów.

Komentarze czytelników (2)
 • mieszkaniec (1 miesiąc, 2 tygodnie temu)

  gratulacje

 • piaski (1 miesiąc, 2 tygodnie temu)

  duga steczkowska powstaje