obecnie
10° C
jutro
17° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Czym podróżujecie?
    5019 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9425 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1240 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1246 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11347 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2257 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    686 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nie zatrzymał się do kontroli

17 września 2018 10:42, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Przed godz. 20 policjanci stalowowolskiej drogówki pełniący służbę na ulicy Energetyków zauważyli motorowerzystę, który miał wyraźne problemy w utrzymaniu prostego toru jazdy. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego motorowerem do kontroli. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i nakazali kierującemu zatrzymanie się. Mężczyzna zlekceważył to polecenie, zjechał na chodnik i uciekał przed policjantami.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Kierujący nie reagował na polecenia zatrzymania się i w pewnym momencie zjechał na ciąg pieszo-rowerowy. Policjanci wyprzedzili motorowerzystę i zajechali mu drogę. Kierujący motorowerem otarł się o bok radiowozu, stracił równowagę i przewrócił się. Po chwili wstał, zdjął kas i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów. W wyniku upadku nie doznał poważnych obrażeń.

Po wylegitymowaniu okazało się, że był to 39-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna był pijany, miał 1,17 promila. 39-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.