obecnie
2° C
jutro
8° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1059 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1148 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11236 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2764 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2141 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9157 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    605 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nietrzeźwy pieszy wtargnął pod samochód

10 listopada 2015 08:36, autor: zomo
48-letni mężczyzna ucierpiał w wypadku drogowym, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Stalowej Woli. Nietrzeźwy pieszy wyszedł zza stojącego samochodu wprost pod jadącego fiata, który prowadziła 18-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli na ulicy Żeromskiego, tuż przed godz. 17. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 48-letni mieszkaniec Stalowej Woli wyszedł zza stojącego samochodu na jezdnię wprost pod samochód fiat, którym jechała 18-letnia kobieta.

Pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do stalowowolskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierująca fiatem była trzeźwa, natomiast pieszy miał 1,63 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic, które pomogą w ustaleniu przebiegu i okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.