Z dniem 31 marca 2025 roku nastąpiła ważna zmiana w strukturach kierowniczych Aeroklubu Stalowowolskiego. Z funkcji Prezesa zrezygnował Krzysztof Wasąg, który przez lata z pełnym zaangażowaniem i pasją kierował działalnością Aeroklubu. Składamy Krzysztofowi serdeczne podziękowania za jego ogromny wkład w rozwój naszej organizacji oraz nieocenioną pracę na rzecz społeczności lotniczej.
Wraz z odejściem Krzysztofa Wasąga, powołany został nowy Zarząd, który będzie sprawował swoje obowiązki do końca obecnej kadencji. W skład Zarządu weszli:
Andrzej Moskal – Prezes
Piotr Banaczyk – Wiceprezes
Jan Gramatyka – Członek Zarządu
Nowy trzyosobowy skład zarządu wnosi do Aeroklubu świeżą energię, a jednocześnie kontynuuje rozpoczęte wcześniej działania, mające na celu dalszy rozwój i promocję sportów lotniczych w regionie.
Na zdjęciu dokumentującym nowe rozdanie w kierownictwie Aeroklubu, od lewej widoczni są: Jan Gramatyka, Andrzej Moskal, Anna Duda (Dyrektor ASW) oraz Piotr Banaczyk.