obecnie
14° C
jutro
9° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1055 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1142 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11232 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2759 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2133 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9151 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    604 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Odjechała z miejsca zdarzenia. Miała cofnięte uprawnienia, a przy sob…

18 marca 2025 11:04, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

W miniony piątek, policjanci z niżańskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów - volkswagena i toyoty. Po przyjeździe na miejsce, mundurowi zastali jedną z uczestniczek. Kobieta oświadczyła, że to ona doprowadziła do zdarzenia drogowego, a druga z uczestniczek, poszkodowana, odjechała z miejsca. Zgłaszająca opisała funkcjonariuszom przebieg całej sytuacji.  

W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ustalili dane oraz adres zamieszkania kobiety, która odjechała z miejsca zdarzenia. Dyżurny niżańskiej jednostki skierował do jej domu drugi policyjny patrol. Na posesji kobiety, funkcjonariusze zauważyli uszkodzoną toyotę.

Właścicielka auta przyznała się funkcjonariuszom, że brała udział w zdarzeniu drogowym. W trakcie sprawdzeń w policyjnych systemach okazało się, że 44-latka ma cofnięte uprawnienia oraz aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami. Ponadto policjanci znaleźli przy niej foliowy woreczek strunowy wypełniony suszem roślinnym.

44-latka została zatrzymana. Po wstępnym badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mieszkanka powiatu niżańskiego wkrótce odpowie za popełnione przestępstwo.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.