obecnie
15° C
jutro
27° C
Najpopularniejsze

Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    10104 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • stoły do domu
    1770 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    1303 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Kryteria uczciwego polskiego …
    42 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Wybór automatu do gry
    60 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Zakłady sportowe i kasyno onl…
    58 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    4269 wyświetleń
    5 odpowiedzi
Przejdź do forum

Michał Walski w Stali

9 stycznia 2025 08:42, autor: stal1938.pl
Nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola został Michał Walski, który na pół roku został wypożyczony z Puszczy Niepołomice.

27-letni Michał Walski to wychowanek Siarki Tarnobrzeg, gdzie pierwsze kroki stawiał w zespołach juniorskich. Szybko został wypatrzony przez scoutów Stali Mielec, gdzie również grał w młodzieżowych drużynach tego klubu. Potem trafił do Pogoni Szczecin, gdzie miał okazję zadebiutować w ekstraklasie. Po trzech latach trafił do Ruchu Chorzów, gdzie również spędził trzy sezony. Następnie grał w Sandecji Nowy Sącz a od sezonu 2023/2024 reprezentuje barwy Puszczy Niepołomice.

W najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce rozegrał 56 meczów i zdobył 2 gole. Z kolei na zapleczu ekstraklasy nowy zawodnik Stali ma aż 140 występów, 14 bramek i 6 asyst.

Michał, witamy w Stalowej Woli.

 

Komentarze czytelników (1)
  • Stalowowolanin (5 miesięcy, 3 tygodnie temu)

    Życzę samych sukcesów, co również będzie cieszyć sympatyków Stali SW.
    Wszystkim Polakom życzyłbym, aby kibice w końcu zrozumieli, że nie można wyzywać innych kibiców.
    Mieć chęć bić innego kibica.

    ilu wychowanków gra w Stali SW?
    Stal SW to nie jest zespół piłkarzy pochodzących tylko ze SW, więc po to takie napinki ze strony zaciekłych kibiców. Sytuacja w tabeli może skłoni do refleksji, zastanowienia się.