obecnie
19° C
jutro
27° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  74 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  207 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  229 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2131 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  219 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  263 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  272 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Groźny wypadek w Jamnicy: Kobieta trafiła do szpitala

7 lipca 2024 09:07, autor: zomo

W sobotę, 6 lipca, w miejscowości Jamnica, na trasie Tarnobrzeg - Stalowa Wola, doszło do poważnego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 871, gdzie samochód marki BMW, prowadzony przez mężczyznę jadącego od strony Stalowej Woli w kierunku Tarnobrzega, niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadziło to do zderzenia z Volkswagenem Golfem, którym kierowała kobieta. Zderzenie miało miejsce na zakręcie, co spowodowało, że Volkswagen wypadł z trasy i wjechał do przydrożnego rowu.

Kierująca Volkswagenem kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala. Na szczęście przeprowadzone badania wykazały, że nie doznała ona poważniejszych obrażeń. 

Wypadek w Jamnicy spowodował tymczasowe utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej 871. Na czas pracy policyjnych techników oraz usuwania skutków wypadku, droga była częściowo nieprzejezdna, a ruch odbywał się wahadłowo. Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów drogowych, aby zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Policja wciąż bada okoliczności wypadku, starając się ustalić wszystkie szczegóły zdarzenia. Aspirant sztabowy Sławomir Stec podkreśla, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza w trudnych warunkach, takich jak zakręty czy słaba widoczność. Przypomina również, że nadmierna prędkość i brak uwagi mogą prowadzić do tragicznych konsekwencji.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.