obecnie
23° C
jutro
12° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Grecja - gdzie się wybrać?
  164 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Koszulki sportowe
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1442 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  527 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • opinie - pizzeria
  599 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Montaż bram
  486 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wyłącznik ciśnieniowy
  537 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Orkiestra z nagrodą specjalną

20 marca 2024 13:12, autor: stalowowolski.pl

Orkiestra Dęta działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej Zdziechowice otrzymała nagrodę specjalną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

To nagroda przyznana przez władze Powiatu Stalowowolskiego, która została uroczyście wręczona przedstawicielom Orkiestry podczas Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. Orkiestra powstała z inicjatywy obecnego prezesa OSP Henryka Wilińskiego, Wojciecha Gajowiaka i Ryszarda Oszusta. Pierwszym kapelmistrzem był Zdzisław Stryjecki, kolejnym Mieczysław Paruch, a od 2018 roku Orkiestrę prowadzi  Rafał Wieprzek.  Podczas tych 15 lat działalności zagrała kilkaset koncertów, występując na uroczystościach, reprezentując Powiat Stalowowolski.

– Gratuluję wszystkim członkom Orkiestry otrzymanej nagrody. Życzę dalszych sukcesów, wielu udanych występów oraz stałego rozwoju. Słowa Podziękowania kieruję przede wszystkim do ludzi, od których to wszystko się zaczęło: Wojciecha Gajowiaka, Henryka Wilińskiego i Ryszarda Oszusta. To dzięki Wam, Orkiestra już pod ponad 15 lat uświetnia wiele wydarzeń w Gminie Zaklików i Powiecie Stalowowolskim  – mówi Mariusz Sołtys, wicestarosta stalowowolski.

,

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.