obecnie
18° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  36 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  98 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  467 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  920 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1295 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  326 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Koncert Pasyjny „Nie pokonasz Miłości”

11 marca 2024 15:25, autor: stalowawola.pl

Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli, Stanisław Sobieraj przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli oraz ks. kan. Krzysztof Kida mają zaszczyt zaprosić wszystkich na wyjątkowy Koncert Pasyjny „Nie pokonasz Miłości”, który odbędzie się 16 marca 2024 roku (sobota) o godzinie 18.00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli. Będzie to spektakl wypełniony utworami zarówno tradycyjnymi, jak i jeszcze nieznanymi. Wstęp wolny.

Koncerty pasyjne w czasie Wielkiego Postu stały się w Polsce tradycją. Ten ważny dla chrześcijan czas, dzięki temu wydarzeniu może być przeżywany w pełniejszy i bardziej doniosły sposób. Podczas widowiska usłyszymy aranżacje orkiestrowe Macieja Niecia, Adama Jarzmika oraz Wojciecha Zwierniaka. Muzyka wzbogacona zostanie grą świateł i efektami wizualnymi na najwyższym poziomie.  

Wspólne wartości, pasja i talent wykonawców pomogą stworzyć wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, które pomoże wielu osobom – nie tylko chrześcijanom – w odkryciu na nowo ponadczasowych wartości, które niesie za sobą Wielki Post. 

W czasie koncertu usłyszymy m.in.: Trudno nie wierzyć w nic, Gorzkie żale, Tam, gdzie nie sięga wzrok, Nikt Cię nie kocha, Błogosławiony krzyż, Pieśń o Bogu ukrytym, Rozpięty na ramionach, Tłumy serc, Nie pokonasz miłości, Miłość wszystko wyjaśniła. Wszystkie utwory zostaną wykonane w nowoczesnych aranżacjach, przy akompaniamencie orkiestry MUSICALOVE pod kierownictwem Macieja Niecia i batutą Zygmunta Magiery. Profesjonalne prowadzenie zapewni Katarzyna Szewerniak. 

Organizatorem wydarzenia są: Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli, Stanisław Sobieraj przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli oraz ks. kan. Krzysztof Kida proboszcz parafii pw. Opatrzności Bożej w Stalowej Woli. Patronat medialny sprawuje TV TRWAM. Patronatem honorowym koncert objęli Janina Sagatowska Senator RP oraz Rafał Weber Poseł na Sejm RP.  

Koncert będzie rejestrowany przez TV TRWAM. Wstęp wolny. 

Wystąpią dla nas: 

 • Ewa Siembida-Jachymwokalistka, solistka Siedleckiej Orkiestry i laureatka wielu festiwali;
 • Izabela Szafrańskapiosenkarka i wokalistka, która zdobyła sławę występując w telewizyjnym show The Voice of Poland. Brała udział w festiwalach piosenki i poezji w kraju oraz zagranicą, podczas których odnosiła sukcesy;
 • Ewa Novelcharyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów urodzona w Chicago, obdarzona niezwykle ciekawą barwą głosu. Warsztat wokalny kształciła pod okiem znakomitych nauczycieli zarówno w Polsce jak i za granicą. Każdy koncert z jej udziałem to niezapomniane przeżycie, podczas którego daje się wyczuć pozytywną energię płynącą ze sceny;
 • Stanisław Plewniaksaksofonista, wokalista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, równolegle studiował tamże filozofię na Uniwersytecie Pedagogicznym. Stypendysta programu Erasmus (2011/2012) w Würzburgu. Szlifował warsztat klasyczny i jazzowy pod kierunkiem Andrzeja Rzymkowskiego, Lutza Koppetscha, Reinette Zijtveld-Lustig i Leszka Żądły. Uczestnik kursów i lekcji mistrzowskich, prowadzonych m.in. przez Arno Bornkampa, Huberta Wintera, Tiesa Mellema, Jana Schulte-Bunerta. Współzałożyciel FOURS Collective.
 • Tomasz Jaroszwokalista zespołu Lachersi i wieloletni solista Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Promował Sądecczyznę i podbijał serca Polaków. 
 • Orkiestra MUSICALOVEskład orkiestry tworzą profesjonalni i utalentowani instrumentaliści, posiadający bogate doświadczenie estradowe. Członkowie orkiestry koncertują i nagrywają płyty z wieloma znanymi i wybitnymi artystami z Polski i Europy.
 • Zespół wokalny w składzie: Ewa Niewdana-Hady, Katarzyna Blat, Łukasz Wicher
 • Katarzyna Szewerniakdziennikarka radiowa i telewizyjna. Z mikrofonem nieprzerwanie od 18. roku życia. Jej żywiołem są sytuacje ,,na żywo”, podczas których najbardziej liczy się interakcja z publicznością. 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.