obecnie
18° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  36 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  98 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  467 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  920 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1295 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  326 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowowolanka awansowała do półfinału "Mam Talent"

3 marca 2024 08:52, autor: zomo

Olivia Hausner, wokalistka i skrzypaczka z Stalowej Woli, wzbudziła niemałe zamieszanie swoim niezwykłym występem podczas premiery nowego sezonu "Mam Talent!". Jej wyjątkowe połączenie śpiewu i gry na skrzypcach zdobyło uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności. To właśnie w pierwszym odcinku programu Jan Pirowski, jeden z prowadzących, uhonorował jej występ złotym przyciskiem, zapewniając tym samym Olivii miejsce w półfinale oraz szansę na występ na żywo.

Olivia, już od wczesnego dzieciństwa, rozwija swoje talenty muzyczne. Obecnie, mając zaledwie 15 lat, kontynuuje swoją edukację w renomowanej Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Pod okiem cenionych nauczycieli, takich jak Ewa Woynarowska i Katarzyna Pisera, doskonali swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i instrumentalne. 

Wraz ze swoją siostrą, Victorią, Olivia zdobywa liczne nagrody na różnych przeglądach i konkursach muzycznych, demonstrując niezwykłe talenty rodzeństwa. Ich osiągnięcia, takie jak zwycięstwo na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima", świadczą o niezwykłym talencie i determinacji. 

Oprócz solowych występów i udziału w konkursach, Olivia angażuje się również w różnorodne projekty muzyczne. Jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz aktywnie uczestniczy w Studio Wokalnym VIVO prowadzonym przez Ewę Woynarowską. Nie brakuje także jej udziału w folklorystycznym zespole "Lasowiacy". 

Jest to młoda artystka pełna pasji i zaangażowania. Jej talent muzyczny jest nie tylko źródłem osobistego spełnienia, ale również inspiracją dla innych, w tym dla swojej młodszej siostry, Hani, która już teraz prezentuje swój własny talent wokalny. Od najmłodszych lat Olivia zachwyca swoim talentem na różnych scenach i przeglądach muzycznych, zyskując uznanie i podziw publiczności oraz jurorów.

Komentarze czytelników (2)
 • mieszkaniec (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  gratulacje

 • piaski (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  duga steczkowska powstaje