obecnie
18° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  36 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  98 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  467 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  920 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1295 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  326 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Budda będzie produkować energetyki w Stalowej Woli

27 lutego 2024 21:01, autor: zomo

Światowa scena napojów energetycznych szykuje się na powitanie nowego gracza. Kamil Labudda (BUDDA), znany przedsiębiorca i entuzjasta zdrowego stylu życia, ogłosił swoje zaangażowanie w produkcję napojów energetycznych pod marką "Doze". Ta nowa inicjatywa obiecuje przynieść świeże spojrzenie na rynek napojów ożywiających, łącząc innowacyjność, jakość składników oraz design.

Produkcję napojów energetycznych pod marką "Doze" Kamil Łabudda powierzył renomowanej firmie Q-BEV Sp. z o.o. Firma ta cieszy się uznaniem ze względu na wysoką jakość produkowanych napojów oraz innowacyjne podejście do branży napojów. Jej doświadczenie i zaawansowane technologie produkcyjne stanowią solidne fundamenty dla nowego projektu Kamil Łabuddy.

27 lutego, Kamil Labudda osobiście odwiedził siedzibę firmy Q-BEV oraz laboratorium, gdzie odbywa się proces produkcji napojów "Doze". To wydarzenie potwierdza zaangażowanie Kamil Łabuddy na każdym etapie procesu tworzenia marki, zapewniając najwyższą jakość i zgodność z jego wizją.

Kamil Łabudda, znany również jako Budda, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskim YouTube. Mimo że obecnie 25-latek cieszy się ogromnym sukcesem finansowym, nie zawsze było mu łatwo.

Kamil Łabudda, znany w sieci jako Budda, od kilku miesięcy przyciąga uwagę internautów niemal z całej Polski, głównie ze względu na swoją hojność. 25-letni youtuber słynie z rozdawania pieniędzy i nawet samochodów w swoich filmach. Jakiś czas temu przekazał 100 tysięcy złotych dla domu dziecka, a niedawno również hojnie wesprzeł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kamil Łabudda urodził się w 1999 roku i ma obecnie 25 lat. Początkowo, jako twórca, skupiał się głównie na treściach związanych z lifestyle'm i motoryzacją na swoim kanale na YouTube. Jednakże jego droga do sukcesu była pełna wyzwań. W jednym z niedawnych wywiadów ujawnił, że jego ojciec zmagał się z nałogiem alkoholowym i przez 15 lat był bezdomny. Budda żałuje, że życie jego ojca potoczyło się w taki sposób, gdyż kiedyś był on wyjątkowo utalentowanym budowlańcem, którego zniszczyła bezlitosna choroba. Ten doświadczony przez życie twórca postanowił, że sam nigdy nie sięgnie po alkohol.

Marka "Doze" zapowiada nie tylko nowe doznania smakowe, ale również nowy sposób postrzegania napojów energetycznych. Zrównoważone składniki, starannie dobrana receptura oraz atrakcyjny design opakowań mają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Czekamy z niecierpliwością na premierę "Doze" i na to, jak ta nowa marka wpłynie na krajobraz napojów energetycznych.

Komentarze czytelników (4)
 • Pajace (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  Nie wiedziałem ze on taki stary jest 27 lat ? Co wy Pajacujecie stalówka ?

  • Pajacu (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

   ~Pajace: pajacu a gdzie jest napisane że ma 27?

 • Anira (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  [komentarz usunięty przez moderatora]

 • Hahah (2 miesiące, 3 tygodnie temu)

  Zlot gimbusów xDˣᴰ