obecnie
27° C
jutro
24° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  73 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  204 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  227 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2130 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  216 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  259 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  270 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Radość i śmiech wypełniły Park Miejski podczas Miejskiego Dnia Dziecka

2 czerwca 2022 15:51, autor: stalowawola.pl

Moc atrakcji i świetna zabawa czekały na dzieci 1 czerwca w okolicach Wodnego Placu Zabaw. Wszystko to w ramach Miejskiego Dnia Dziecka. Nic więc dziwnego, że najmłodszym stalowowolanom nie schodził uśmiech z ust, a Park Miejski wypełnił gwar i radosne okrzyki dzieci. Wszystkie atrakcje były dla nich darmowe.

– 1 czerwca, w ten wyjątkowy dzień i w każdy dzień roku bądźcie szczęśliwi, niech z Waszych twarzy nie znika uśmiech, a rodzice, którzy są tutaj z nami niech zawsze będą dumni z tego, że mają takie wspaniałe pociechy. Wszystkiego, co najlepsze, pięknego czasu i wiele szczęścia – życzył najmłodszym stalowowolanom prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

Dla dzieci przygotowany był dmuchany park rozrywki, plac zabaw dla najmłodszych oraz wata cukrowa i popcorn bez limitu. Nie zabrakło też występów cyrkowych i animacji ze szczudlarzami, pokazów baniek mydlanych, malowania twarzy czy skręcania balonów, a pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej zapewnili warsztaty rękodzieła.

Coś dla siebie znalazły także dzieci lubiące się poruszać, ponieważ podczas Miejskiego Dnia Dziecka prowadzone były zajęcia z zumby, a o sportową zabawę zadbał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

Nie zawiedli się też mali miłośnicy wozów strażackich i pojazdów służb mundurowych. W ramach wydarzenia przewidziano również pokazy Sandomierskiego Ośrodka Kawaleryjskiego, przejażdżki na Konikach Polskich i wiele, wiele więcej. O dobry nastrój dzieci dbały chodzące maskotki.

Podczas Miejskiego Dnia Dziecka z kilkoma niespodziankami dla najmłodszych do Stalowej Woli zawitała Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki.

Organizatorami wydarzenia byli: Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli i Stanisław Sobieraj przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Partnerami natomiast: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Wojewoda Podkarpacki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Dom Kultury oraz Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.