obecnie
6° C
jutro
19° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1139 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1166 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11260 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2776 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2161 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9207 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    621 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Akademia Piłkarska Stalowa Wola wicemistrzem Polski chłopców do lat 10

2 maja 2016 13:28, autor: zomo
Drużyna ze Stalowej Woli Akademia Piłkarska Stalowa Wola została wicemistrzem Polski w turnieju z podwórka na stadion. Akademia Piłkarska Stalowa Wola Wicemistrzem Polski chłopców do lat 10.

Wielki Finał XVI edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, w którym grali młodzi piłkarze ze Stalowej Woli odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecze finałowy komentował Tomasz Zimoch i Mateusz Borek.

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Sławomir Rusinek, współwłaściciel firmy Tymbark.

Wszyscy, którzy nie mogli pojawić się osobiście na PGE Narodowym by kibicować najlepszym zawodnikom i zawodniczkom do lat 10 i 12 w Polsce, mogli śledzić transmisję meczów finałowych, która dostępna była w internecie.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.