Przejdź do forum

Odbył się Piknik Dekarski – Jeżowe 2020

9 września 2020 22:42, autor: powiat-nisko.pl

W dniu 7 sierpnia 2020 r. na stadionie sportowym KS SPARTA Jeżowe odbył się Piknik Dekarski – Jeżowe 2020.

Piknik został zorganizowany celem większej integracji środowiska dekarskiego. Podczas Pikniku miała miejsce wymiana doświadczeń pomiędzy dekarzami, rozmowy z firmami, które na co dzień współpracują z branżą dekarską, nawiązywanie nowych kontraktów i budowanie innych ważnych relacji.

W ramach Pikniku Dekarskiego rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar ufundowany przez Starostę Niżańskiego. W Turnieju brało udział pięć drużyn (około 50 zawodników), utworzonych spośród osób uczestniczących w Pikniku, chętnych do gry w piłkę nożną, związanych z branżą dekarską lub z nią współpracujących.

Turniej współorganizowany został przez KS „Sparta” Jeżowe, a osoby zaangażowane to: Jurek Szewc i Leszek Rogala, oraz firmę „Dachowy Plus”, z której inicjatorem i współorganizatorem Turnieju byli Tomasz Puchalski i Piotr Oczkowski.

Miłym akcentem Turnieju było wręczenie wyróżnień organizatorom przez Członka Zarządu Powiatu Niżańskiego, Karola Wołoszyna – Wiceprezesa ds. komunikacji społecznej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Powiat Niżański udzielił również wsparcia w organizacji i finansowaniu Turnieju, którego zwycięzcami zostali:

I miejsce    -   Turbo bez Disela

II miejsce  -   Vladimir Torpedo

III miejsce -   AW Dom

IV miejsce  -   Podaj Łatę

V miejsce   -   Green Hause

Najlepszym strzelcem Turnieju został Dominik Wojtanowicz, a za Najlepszego zawodnika uznano Mario Oczkowskiego. Tytuł Najlepszego bramkarza przypadł Andrzejowi WojtakowiNajbardziej wartościowym zawodnikiem Turnieju został wybrany Leszek Rogala.

Nagrody zwycięzcom, ufundowane m. in. przez Powiat Niżański, wręczali: Starosta Niżański Robert Bednarz oraz współorganizatorzy Turnieju.

Gościem specjalnym Turnieju był, pochodzący z Jeżowego, Mateusz Święcicki – komentator stacji Eleven Sports.