obecnie
15° C
jutro
21° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 23 lutego 2024 o godzinie 16:19. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Telefoniczna obsługa stałego klienta!

Numer ogłoszenia: 971

Opis ogłoszenia:

Dołączając do Nas masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone!

Wierzymy w ludzi i drzemiący w nich potencjał bez względu na ich wiek i doświadczenie zawodowe. Dla nas liczy się Twoja postawa oraz to, w jaki sposób możemy rozwinąć poszczególne umiejętności. Od ponad 30 lat wytyczamy trendy w branży contact center, potrafimy nauczyć skutecznej obsługi klienta i rozwijać talenty.

Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy szkolenia wstępne.

Co oferujemy?

Przyjazne środowisko pracy: Dołączysz do zespołu pełnego entuzjastycznych i wspierających osób, które wspólnie dążą do sukcesu.

Szkolenia: Pomocne dla Ciebie będą zaawansowane szkolenia, które pozwolą Ci jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, dzięki temu będziesz w stanie osiągać świetne wyniki.

Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny, który premiuje Twoje osiągnięcia sprzedażowe (brak górnego limitu) - stawka gwarantowana 27,70zł/h + wysokie prowizje!

Możliwość rozwoju zawodowego: Doceniamy Twoje doświadczenie i ambicje. W naszej firmie istnieje możliwość awansu i rozwoju wewnętrznego dla naszych najlepszych pracowników.

Elastyczne godziny pracy: Zapewniamy różne opcje grafikowe, które dostosują się do Twoich preferencji.

Obowiązki na stanowisku:

- wykonywanie połączeń wychodzących do stałych Klientów w celu przedłużenia umowy,

- przedstawianie ofert, negocjacje,

- do sprzedaż usług dodatkowych, m.in. pakiety telewizyjne, Netflix, HBO, Canal+, Filmbox oraz Internet i telefon.

- aktualizowanie danych, zamówień w systemie,

- dbanie o pozytywne relacje z Klientami i wizerunek firmy.

Oczekujemy:

- dyspozycji do pracy minimum 120h w miesiącu

- sprawnej obsługi komputera,

- dużej swobody wypowiedzi i nastawienie na realizację celów,

- zaangażowanie w proces rekrutacyjny i szkoleniowy,

- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym,

- mile widziane doświadczenie w Call Center lub obsłudze klientów.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Dane kontaktowe:

605735492
Stalowa Wola

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 23.01.2024
Koniec: 23.02.2024, 16:19
5500 zł