obecnie
11° C
jutro
22° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 9 września 2019 o godzinie 11:38. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Kierownik Zmiany - Stalowa Wola

Numer ogłoszenia: 840

Opis ogłoszenia:

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko:Kierownik Zmiany

Lokalizacja: Stalowa WolaWybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

· Zarządzanie, organizację i planowanie pracy podległego personelu na zmianie,

· Kontrolę stanów magazynowych, ze szczególnym uwzględnieniem terminów przydatności towarów,

· Monitorowanie ruchów odbywających się na magazynie,

· Utrzymywanie porządku na magazynie,

· Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ oraz wewnętrznych procedur i instrukcji.Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

· Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

· Znajomości zasad gospodarki towarowo-magazynowej,

· Wykształcenia min. średniego,

· Gotowości do pracy trzyzmianowej w dni robocze w komorach chłodniach (mroźnie),

· Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu VMS oraz uprawnienia na wózki widłowe.Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

· Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.Informujemy, że Administratorem danych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest REN Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Tartaczna 3, 26 – 600 Radom. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w REN Sp. z o. o.. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach prosimy dopisać następującą klauzule „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.).”

Obowiązek informacyjny:Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Dane kontaktowe:

Stalowa Wola

Inne portale ogłoszeniowe:

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 26.08.2019
Koniec: 09.09.2019, 11:38
1 zł