obecnie
22° C
jutro
28° C

Wyższa Szkoła Administracji w Stalowej Woli

Marcin 5 grudnia 2019 11:38 7 odpowiedzi 2899 wyświetleń

Napisz odpowiedź
05-12-2019, 11:38
Miałem się zapisać do tej szkoły ale jednak wolałbym najpierw sprawdzić w Ministerstwie i dostałem taką odpowiedź:
Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana pytanie dotyczące prowadzenia studiów na kierunku administracja w Wyższej Szkole Administracji w Stalowej Woli, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje, że z danych zawartych w systemie Pol-on nie wynika, aby w miejscowości Stalowa Wola była prowadzona uczelnia o nazwie: Wyższa Szkoła Administracji. Uczelnia o takiej nazwie znajduje się w miejscowości Bielsko Biała. Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej posiada uprawnienia do prowadzenia kształcenia na studiach pierwszego stopnia na kierunku administracja. Kształcenie to możliwe jest jedynie w siedzibie tej uczelni tj. w Bielsku-Białej.
Cytuj post
06-12-2019, 09:02
O ile jestem dobrze poinformowany ta "uczelnia" w Stalowej Woli istniała kiedyś, była ostoją dla wielkiej klasy profesorów w tej specjalności. Pracowało w niej sporo byłych lektorów i absolwentów Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu.
Panowała wówczas moda ( ambicje) na posiadanie "licencji" od zarządzania (niejako, nominalnie "wyższego wykształcenia") wśród nawet - hydraulików, malarzy i dyrektorów toalet miejskich.
Cytaty:
Ambicja łatwiej chwyta się małych duszyczek niż dusz wielkich, jak ogień ima się snadniej strzech niż pałaców.
///Nicolas Sébastien Chamfort, właśc. Sébastien Roch Nicolas, zwany de Chamfort (1741-1794)///
Ograniczony umysł wyżywa się w nieograniczonych ambicjach.
///Jerzy Drobnik///
Cytuj post
06-12-2019, 11:44
Mozets napisał:
O ile jestem dobrze poinformowany ta "uczelnia" w Stalowej Woli istniała kiedyś, była ostoją dla wielkiej klasy profesorów w tej specjalności. Pracowało w niej sporo byłych lektorów i absolwentów Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu. Panowała wówczas moda ( ambicje) na posiadanie "licencji" od zarządzania (niejako, nominalnie "wyższego wykształcenia") wśród nawet - hydraulików, malarzy i dyrektorów toalet miejskich. Cytaty: Ambicja łatwiej chwyta się małych duszyczek niż dusz wielkich, jak ogień ima się snadniej strzech niż pałaców. ///Nicolas Sébastien Chamfort, właśc. Sébastien Roch Nicolas, zwany de Chamfort (1741-1794)/// Ograniczony umysł wyżywa się w nieograniczonych ambicjach. ///Jerzy Drobnik///

Ta uczelnia jest gorsza bo jest nielegalna fabryka licencjatów
Cytuj post
06-12-2019, 17:48
Z uwagi na duże zainteresowanie tematem WSA w Stalowej Woli publikuję zdjęcie oficjalnego pisma jakie dostałem z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W związku z możliwością narażenia studentów na ewentualne problemy, proszę o przekazanie dalsze tej informacji zainteresowanym.
Obrazek
Cytuj post
09-12-2019, 12:44
Była dyskusja na ten temat na forum strony stalowemiasto, ale administratorzy dwa razy zamknęli temat .Nie wiem dlaczego, może ta szkoła im zapłaciła... to są linki to tego tematu
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=925943
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=926078
Cytuj post
10-12-2019, 14:13
Myślę, że to bardzo interesująca sprawa
Cytuj post
13-12-2019, 16:40
znowu o tym piszą
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=926337
Cytuj post
01-03-2023, 18:18
Same szkoły są oczywiście bardzo ważnym miejscem, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, iż niezwykle istotną sprawą jest to aby wiedzieć jak dobrze oznakować teren szkoły. Z całą pewnością bardzo fajnie właśnie o tym napisano w https://auto-blog.pl/jak-dobrze-oznakowac-teren-szkoly/ i ja zachęcam każdego do czytania takich wpisów.
Cytuj post

Szybka odpowiedź