obecnie
10° C
jutro
9° C

Jadłodajnie - Stalowa Wola.

Super! 21 września 2019 21:43 3 odpowiedzi 3051 wyświetleń

Napisz odpowiedź
21-09-2019, 21:43
Jak oceniacie, personel, wystrój, porcje ?
- Ravioli ???
- Kaprys ???
- Jadłodajnia na Al. Jana Pawła II ( okolice szkoły nr 12 ) ???
- Bar Domowa Kuchnia Al. Jana Pawła II ( Centrum 4 ) ???
Cytuj post
22-09-2019, 19:45
Ravioli - personel () kuchnia tradycyjna Polska jedzenie Ok, smaczne i tanie, wielki plus za niezbyt wygórowane ceny, dostępne na necie [ menu lokalu ].

Kaprys - personel () klima po remoncie, jedzeniew miarę przyzwoite, ceny niestety wyższe, dostępne na necie [ menu lokalu ].

Jadłodajnia na Jana Pawła II ( w okolicach szkoły nr 12 ) personel (,właścicielka świetna i przesympatyczna, aż miło tam chodzić) nówka lokal, jedzenie Ok bardzo świeże, i przede wszystkim domowe oraz przystępne ceny, wielki plus Pani sama przynosi jedzenie do stolika nie trzeba nigdzie się wałęsać, plus za czas oczekiwania ok 10-15 minut na obiad ( wiadomo, że robią świeże a nie odmrażają i odgrzewają ) dowożą na wynos ( nawet kartą można płacić przy dostawie ) dostępne na necie [ menu lokalu na facebooku ]

Bar Domowa Kuchnia, Jana Pawła II ( Centrum 4 ) - personel ( brak danych ) [ menu na facebook ]
Cytuj post
22-09-2019, 20:54
Zatrudnię kelnerki w lokalu, więcej informacji udzielę telefonicznie: 696017777
Cytuj post
08-12-2022, 11:12
Niestety ja takich miejsc nie znam, lecz całkiem niedawno w samej Warszawie właśnie zastanawiałem się nad tym który catering eventowy najlepiej jest zamówić. Dziś już wiem, że przede wszystkim oferta z https://dziewiataplaneta.pl/catering-eventowy/ jest bardzo dobrym wyborem i właśnie dlatego ja również na nią stawiam.
Cytuj post

Szybka odpowiedź