obecnie
24° C
jutro
24° C

Konferencje śmiesznej opozycji!!!

Brawo SPS! 7 lipca 2019 18:25 16 odpowiedzi 5101 wyświetleń

Napisz odpowiedź
07-07-2019, 18:26
Konferencjeego!!!

Jak zwykle tylko gadają i wytykają co władza zrobiła a czego nie zrobiła. Żadnych konkretów!!! Totalna destrukcja i samozaoranie Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego, a wiecie dlaczego??? Bo świetnie się wytyka błędy i robi z siebie debila w momencie gdy swoich pomysłów się kompletnie nie promuje. Tak k..wa powinno być, a nie tylko przyszli pogadali i róbta co chceta. Dno i wodorosty w tym Stalowowolskim Porozumieniu Samorządowym!!! Dziwię się że te miejscowe redaktorzyny medialne jeszcze chcą się spotykać i wysłuchiwać tych bzdetów z których nic kompletnie nie wynika i nie ma niczego!!!
Cytuj post
08-07-2019, 22:09
POpaprańcy znów w natarciu, czysty lans, a i te ich konferencje z których nic nie wynika! No i tych kamer na tych konferencjach więcej niż działaczy! kto za to płaci??? Ja tym ludziom z opozycji nie wierzę, po prostu nie wierzę! Kim jest ten Pan Marczak???
Cytuj post
08-07-2019, 22:31
Po ostatnich imprezach plenerowych. Opozycja Stalowowolska, z Panią Renatą Butryn na czele ma wykosić całe błonia sierpem. Sierp ma ostrzyć Pan Dariusz Przytyła. Po wszystkim odbędzie się konferencja.
Cytuj post
17-07-2019, 13:04
Nie ma to jak wakacyjny lansik na konferencji prasowej w świetle fleszy apatatów i kamer!
Cytuj post
20-07-2019, 17:28
Pamiętna konferencja prasowa!

Obrazek

Wychodzi, że opozycja wykończa ludzi na ulicach, ludzie dzisiaj niczym muchy po Azotoxie, padali jeden po drugim. Wystarczyło że dzisiaj politycy #PO wyszli porozmawiać, i oto efekt! Karetki kursowaływ okolice Hali Targowej, bo ludzie słabli jak POpaprańców w mieście zobaczyli.

Cytuj post
10-08-2019, 02:53
Ta cała śmieszna totalna opozycja jest w Stalowej Woli tylko teoretyczna. Na całe szczęście w Stalowej Woli nikt ich nie chce.
Cytuj post
11-08-2019, 14:56
KTO CHCE WYSADZIC STALOWĄ WOLĘ? Czytajcie tutaj: http://tiny.cc/x0m1az
Cytuj post
15-08-2019, 09:15
Co Wy na to?

https://drive.google.com/file/d/1JxTxbQKcueIjRkwFHaIeNraOYJtc4x8b/view?usp=drivesdk
Cytuj post
15-08-2019, 11:09
Ubaw napisał:
Co Wy na to?


Pani Renata Butryn i kolejny lans, niestety bez kapciowego Darka. Ciekawe dlaczego "zapomnieli" zaprosić Panią Agatę Linek, oraz dwóch pozostałych Panów, bohaterów artykułu. Żenada! Ale co tam? Fajnie jest się ogrzać przy fleszach aparatów i lampach kamer Pani Renata Butryn, zawsze ale to zawsze łaknie tego jak miś miodu? Brakło na tej szumnej konferencji tych których to policja gnębi i prokuratura? Czego wyście na tej szumnej konferencji, a nie oni? Dlaczego Pani Renata Butryn, nie zaprosiła nikogo ze stowarzyszenia? Wypowiadają się na tematy dotyczące stowarzyszenia, ale nie widać ktokolwiek z zarządu by tam był. Banda szowinistów, zwykłych pajacy i lanserów, i tyle. Jak robią konferencję, to może by się jakoś ubrali, bo to przekaz do mieszkańców. No, chyba, że robią to tylko po to, żeby Darek sobie to wrzucił na FB? Pani Renata Butryn, jak była u koryta to nie widziała co się wtedy działo za peło. Teraz widzi? Co? Że dla ludzi coś się robi? Minęły czasy elit, i tak trudno to zrozumieć co niektórym. Ta opozycja z miesiąca na miesiąc coraz śmieszniejsza się robi! A czemu na tej konferencji Pani Renata Butryn, się nie pochwaliła o tym jak interweniowała w sprawie elektrowni, i co dla pracowników zrobiła? I kiedy ta opozycja się do roboty ku*wa w końcu weźmie? Pier... ić potrafią, robić nie ma komu.
Cytuj post
18-08-2019, 18:19
Szkoda mi tych ludzi ze zdjęć uczestniczących w tej szopce, bo za parę lat będą się tego wstydzić i wypierać, że brali udział w tych konferencjach prasowych z ludźmi którzy doprowadzili do upadku nasz kraj

Obrazek
Cytuj post

Szybka odpowiedź