obecnie
24° C
jutro
24° C

UBywatele Stalowowolskie Wystąp!

Jak to jest? 18 czerwca 2019 23:10 17 odpowiedzi 4896 wyświetleń

Napisz odpowiedź
18-06-2019, 23:10
Czy rebelianty powataly po to aby siać zamęt? Czy w szeregach pseudo rebeliantów i kodomitów są lewicowi socjaliści i ich potomkowie, ubecy, esbecy i inne gnidy? Czy robią zadymy licząc na to że coś ugrają? Cóz nam nie fundowali ci pseudo opozycjoniści. Były plakietki na pół klaty z logiem kod, były koszulki Konstytucja (czyt. OTUA), było pajacowanie pod sądami, flagi unii w parku miejskim, teraz czas na kolejny kabaret pod tytułem: rebelianty - dewianty. Ciekawą postacią jest czynny przedstawiciel na Stalowkę, magister od fikołków, niejaki Jerzy B, na starość zdurniał do reszty - na akcjach oraz pikietach, dumnie paraduje, ubrany cały na czerwono. Jako czerwony ideowiec koalicji zdradzieckej, da pewnie w najbliższym czasie wyraz swojego przywiązania do idei i będzie całował kostkę brukową po której stąpał 1-szy Sekretarz KC Partii. Cóz to bedzie za wydarzenie!
Cytuj post
19-06-2019, 19:27
W tych rebeliantach i kodach, to tylko taka zabawa starych durniów w politykę :-) I to za nasze piniądze się lasują :- (.
Cytuj post
19-06-2019, 20:10
Kadra rebeliantów i kodomitów w składzie: „warchoły, wichrzyciele porządku publicznego, inspiratorzy, hucpiarze i nieroby”

Obrazek
Cytuj post
19-06-2019, 21:38
Kretyn z Gdańska, i gwiazdor dla ubogich! Prawdopodobnie pierwszy taki przypadek na świecie. Tajny współpracownik organów bezpieczeństwa poszedł na układ z władzą, wmawia wszystkim że wyzwolił ich od socjalizmu - ludowego, i otrzymał pokojową nagrodę Nobla za tą akcję, zapomina że namawiał publicznie do obalenia legalnie wybranego Rządu Premiera Olszewskiego. Cel - ukrycie przed opinią publiczną nazwisk agentury SB, a przede wszystkim swojego. Położył podwaliny do uwłaszczenia się na majątku Narodowym, wszelkiej maści ludzi połączonych z sobą działalnością agenturalną bądź pracujących w Służbach. Warto nadmienić że w tamtym czasie nikt nie wierzył w to że Bolek, był agentem. Pajac nad pajace, on już nie spoważnieje.
Cytuj post
20-06-2019, 01:28
Pamiętamy o tzw opozycji, zapowiadali że będą robić wszystko dla przyrody w Stalowej Woli. Posadzili nawet drzewko szt.1, a póki co narazie tylko gadają, i z tej gadki nic nie wynika żadnych konkretnych działań tylko wkółko gadanie.

Obrazek
Cytuj post
26-06-2019, 00:22
Głupszymi od polityków śmiesznej totalnej opozycji są jedynie ich wyborcy. Co tu na forum widać doskonale!
Cytuj post
27-06-2019, 01:01
@wiem napisał:
Głupszymi od polityków śmiesznej totalnej opozycji są jedynie ich wyborcy. Co tu na forum widać doskonale!


Ciekawi mnie poziom intelektualny osób które mogą spokojnie słuchać ogromu bredni wygłaszanych przez niejaką Panią Renatę Butryn. Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe, aż się rzygać chce na takie osoby które tylko kwiczą i wytykają, a na siebie to nie łaska popatrzeć. Pan Andrzej Szymonik, do usranej śmierci będzie liczył na koryto i dodatkową kasę z tego koryta na swoje potrzeby. Totalna opozycja jest trzymana na smyczy jak psy przez PiSiorów. Boli ich to i kwiczą. Siedzą w budzie na łańcuchu i ujadają jak ten Nero od Kononowicza, bo mu jeść nie daje.
Cytuj post
27-06-2019, 09:00
Opozycjo słodka, przestań pierdolić, co przez pół roku odkąd jesteście w Radzie Miasta zrobiliście dla Stalowej Woli?
Cytuj post
29-06-2019, 12:49
przecież opozycji już nie ma w stalowej od 10 lat
Cytuj post
30-06-2019, 15:30
mieszkaniec napisał:
przecież opozycji już nie ma w stalowej od 10 lat


A ReBULianty, to co? A co z kwiczącymi opozycyjnymi trollami, co nicki tylko zmieniają. Ja uwielbiam ten kwik dzikich świń oderwanych od koryta. Nawet PiSiory nie mają z kim przegrać.
Cytuj post

Szybka odpowiedź