obecnie
6° C
jutro
20° C

Hej rowerzyści, gdzie naprawiacie serwisujecie swoje rowery?

Mieszkaniec 11 sierpnia 2016 09:39 13 odpowiedzi 7043 wyświetleń

Napisz odpowiedź
11-08-2016, 09:39
Witam, mam kilka rowerow w rodzinie, niestety zdecydowaną większość z nich wymaga przeglądów, napraw i kontroli. Pomóżcie mi je przywrócić do stanu używalności. Kogo możecie mi polecić?
Cytuj post
11-08-2016, 10:11
Odradzam ROJAX, chyba że ktoś się nie liczy z kasą. Zanim cokolwiek kupicie, sprawdźcie, ile ta częśc może kosztować na allegro lub w innych sklepach internetowych. Zasługują jedynie na miano - kapitalistycznych krwiopijców, według mojej oceny.
Cytuj post
11-08-2016, 10:30
Jestem ciekawa, co sadzicie o wypożyczalni rowerów miejskich. Wiem że nie na temat, ale bardzo mnie to interesuje.
Cytuj post
15-08-2016, 01:39
Najpierw proponuje zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw kluczy, komplet narzędzi i sprzęt warsztatowy. Konserwacje, drobne naprawy i niewielkie usterki, z powodzeniem można samemu usunąć. Wystarczy tylko chcieć. Z poważnymi awariami, uporacie się w serwisie. Niestety, to zaboli! Jest ich kilka w Stalowej Woli, można wygooglować!
Cytuj post
15-08-2016, 15:36
bartex napisał:
Odradzam ROJAX, chyba że ktoś się nie liczy z kasą. Zanim cokolwiek kupicie, sprawdźcie, ile ta częśc może kosztować na allegro lub w innych sklepach internetowych. Zasługują jedynie na miano - kapitalistycznych krwiopijców, według mojej oceny.


A później płacz bo cześć jest niekompatybilna z resztę sprzętu i nikt o tym nie powiedział :)
Cytuj post
15-08-2016, 16:06
ziomek napisał:
A później płacz bo cześć jest niekompatybilna z resztą sprzętu i nikt o tym nie powiedział :)
Myślałby kto, że w serwisach pracują sami doświadczeni fachowcy, którzy szybko zdiagnozują usterkę, przeprowadzą niezbędną naprawę i udziela Ci porady jak sobie poradzić z problemami. Się grubo mylisz żartowniśu i dowcipniśu. Poza tym zdobędziesz niezbędną wiedzę, ucząc się na błędach z pożytkiem dla siebie.
Cytuj post
17-08-2016, 16:25
Nikt ci za darmo usterki niezdiagnozuje... :)
Cytuj post
17-08-2016, 22:14
Tip-Top chyba coś takiego, w budynku ZBR obok biedry, polecam :)
Cytuj post
18-08-2016, 00:21
Ja ci szybko znajdę usterkę w rowerze, tylko że diagnoza kosztuje :). Dobry serwisant się ceni jak i lekarz ... i są jeszcze do niego kolejki :). Części rowerowe nie są tanie i czasem może okazać się naprawa roweru przekracza jego wartość . To tak w skrócie ...
Cytuj post
18-08-2016, 01:18
Tip Top i dowiesz się ze suport typu Press-Fit, trzeba dokręcić :D
Cytuj post

Szybka odpowiedź