obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Z muzyką przez świat, czyli co nam w duszy gra

10 lipca 2015 13:54, autor: Geno

Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA” we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli realizuje wakacyjną akcję pod tytułem „Z muzyką przez świat, czyli co nam w duszy gra” realizowaną w ramach zadania publicznego pn. „Narkotykom mówimy NIE” współfinansowanego ze środków Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.


REKLAMA


Akcja odbędzie się 10 lipca 2015 r. (od godz. 19.30 – taras MDK) oraz 11 lipca od godz. 12.00 do 18.00 w parku 24. Przedsięwzięcie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych ze Stalowej Woli.

W ramach akcji pierwszego dnia planowane są: konkursy muzyczne z nagrodami oraz pokaz filmu „Będzie Głośno” (w ramach kina letniego). W drugi dzień natomiast proponujemy: zabawy integracyjne dla małych i dużych, zabawy w stylu reggae, disco, pop, hip-hop, tęczowe konkursy z nagrodami, stylizacje i fryzury, tworzenie graffiti, rymowanie i śpiewanie, gwiazdorskie makijaże, bańki mydlane, tworzenie kreacji scenicznych oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Akcja od początku do końca realizowana jest przez młodzież z Centrum Aktywnej Młodzieży, które prowadzone jest przez Stowarzyszenie „Integracja” oraz Klubu Wolontariusza działającego przy MOPS w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.