obecnie
24° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  116 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  483 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  944 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1319 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  349 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  449 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Bitwa o Stalową Matę

8 lipca 2015 13:49, autor: Geno

Od kilku dobrych lat ich marzeniem jest organizacja turnieju breakdance na ogólnopolskim poziomie. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie. Zawsze było jakieś ale … Ale nie tym razem! Tym razem zmontowali ekipę, pozyskali kilku sponsorów, a do zamknięcia budżetu brakuje naprawdę niewiele. Kochasz taniec, b-boy’ing, kulturę hiphop? Lubisz pomagać? To włącz się do akcji, wesprzyj nas za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl i 15 sierpnia 2015 roku wbijaj do Stalowej Woli na Bitwę o Stalową Matę!

Otwarty Turniej Tańca Breakdance „BITWA O STALOWĄ MATĘ” to ogólnopolskie zawody b-boy’ingu. Uczestnicy bitwy zmierzą się 15. sierpnia na parkiecie stalowowolskiego Klubu Labirynt, o łączną pulę nagród w wysokości 3 tys. PLN.

Inicjatorem imprezy jest stalowowolanin z krwi i kości, B-boy Żurek, który 11 lat temu odkrył breaka i całkowicie oddał mu swoją duszę. Breakdance jest dla niego jak tlen, bez którego nie może oddychać. Nie wierzycie? Zobaczcie sami próbkę możliwości jego i jego ekipy KRU GANG Stalowa Wola:

B-Boy Żurek poświęca się dziś całkowicie swojej pasji, ucząc breaka kolejne, młode pokolenie tancarzy. Gdy tylko dasz mu szanse, stanie na głowie, żeby zachęcić Cię do breaka. :) Dla niego zresztą, to akurat żaden problem. :)))))

Przez dekadę uczestniczył i zajmował czołowe miejsca w wielu turniejach w całej Polsce. Od zawsze marzył o organizacji turnieju w rodzinnym miejście, Stalowej Woli. Dziś już bardzo niewiele brakuje do realizacji tego marzenia. Kluczowe, może okazać się właśnie twoje wsparcie !!!

Udział w bitwie jest zupełnie bezpłatny, a wystartować w niej może dosłownie każdy. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie startowe: kategoria otwarta 3 vs 3 i kategoria dzieci 1 vs 1.

Ale to nie wszystko! BITWA O STALOWĄ MATĘ to nie tylko zawody taneczne, to również święto kultury hip-hop. W założeniu organizatorów od początku bitwa miała mieć wyjątkowy charakter, dlatego oprócz samych konkurencji, przewidziane są warsztaty breakdance z możliwością zapisania się na treningi oraz inne atrakcje w postaci koncertów i after party z koncertem artysty z najwyższej półki polskiego Hip-Hopu.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.