obecnie
13° C
jutro
22° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Ruszył V ogólnopolski Konkursu Fotograficzny Zobacz Anioła !

8 lipca 2015 13:48, autor: Geno

Fotografia jest dziś bardzo ważnym sposobem przekazywania informacji, treści pozawerbalnej, uczuć i indywidualnym spostrzeganiem świata, którym chętnie dzielimy się z innymi. Jest też formą komunikacji i dziedziną sztuki.

Fotografia może być także próbą dostrzeżenia świata duchowego - obecności Boga i Jego Posłańców – ANIOŁÓW, a one są obok nas i codziennie wpływają na nasze życie. Sensem anielskiego Konkursu Fotograficznego jest dostrzeżenie subtelnych znaków obecności Posłańców Boga.

Organizatorem konkursu jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli ul. Ofiar Katynia 57 Stalowa Wola, Galeria Sztuki Stalowagaleria.pl oraz Redakcja dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

Partnerem konkursu jest Muzeum Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących w trzech kategoriach:

a) „foto-klasyka”

b) „foto-mobile”

c) „foto-grafika”

Aby wziąć w nim udział należy przesłać fotografie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.stalowagaleria.pl. Oceny fotografii oraz przyznania nagród dokona Jury Konkursu powołane specjalnie w tym celu. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie lub 3 zestawy fotografii. Dopuszczalne jest 5 fotografii w zestawie. Zestaw powinien być spakowany do jednego pliku typu ZIP lub RAR.

Każdy uczestnik może przesłać fotografie tylko w jednej kategorii. Zdjęcia mogą być w poziomie i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, wykonane metodą cyfrową lub analogową.

Szczegółowy opis parametrów fotografii dostępny jest na stronie stalowagaleria.pl w regulaminie, którego akceptacja jest warunkiem przystąpienia do konkursu.

Termin nadsyłania fotografii upływa 2 października 2015 b.r. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wernisaż pokonkursowy przewidziany jest na 11 października 2015 r., w galerii sztuki Stalowagaleria.pl, ul. Ofiar Katynia 57, w Stalowej Woli.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.