363 wyświetleń
Przejdź do forum

Grali w szachy w bibliotece

26 lutego 2018 10:53, autor: MBP
24 lutego roku Katolicki Klub Sportowy "Victoria" w Stalowej Woli zorganizował w bibliotece IV turniej szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Zawody szachowe zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. W zawodach wystartowało 50 osób.

Zwycięzcą zawodów w grupie "Seniorzy" został reprezentant Stalowej Woli – Tomasz Pintal uzyskując 6,0 pkt., 2 miejsce zajął Marcin Kosiba (5,5 punktów) z Bieczy, z kolei 3 miejsce zajął Hubert Mucha (5,0 pkt.) z UKS SP1 Leżajsk.

W klasyfikacji wiekowej: 2003-2008 pierwsze miejsce zajęła: Izabela Tokarz z Ksz Gambit Przeworsk (6,5 pkt.), 2-gie miejsce zajął Filip Gemzik (6,0) z UKS SP 1 Leżajsk, z kolei 3 miejsce zajął Piotr Działak (5,0) reprezentant Katolickiego Klubu Sportowego Victoria, 4- te Karol Żak (5,0) również Katolicki Klub Sportowy Victoria w Stalowej Woli.

W klasyfikacji wiekowej: 2009 i młodsi premiowane miejsca zajęli: 1. Alan Kordas z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli, (5,0 pkt.), 2-gie miejsce zajął Tomasz Procnal z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli (4,5 pkt.) z kolei 3 miejsce zajął Mieczysław Kruk – Kida (4,5) z Katolickiego Klubu Sportowego Victoria w Stalowej Woli, a 4-ty był Michał Rzeszowiak (4,0) z TKSzach Tarnobrzeg.

Na zakończenie turnieju i wręczanie nagród przybył Stanisław Sobieraj, przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli, który podziękował serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach oraz wręczył puchary, nagrody finansowe, rzeczowe oraz dyplomy.