obecnie
21° C
jutro
15° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Czym podróżujecie?
    5111 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9641 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1287 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1296 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11391 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2301 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    714 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci szukali zaginionego mężczyzny

21 grudnia 2017 09:51, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Dzisiaj w nocy do dyżurnego stalowowolskiej jednostki zadzwoniła mieszkanka Stalowej Woli , która zgłosiła zaginięcie 85-letniego męża. Z przekazanych informacji wynikało, że około godz. 2 mężczyzna wyszedł z mieszkania i nie wrócił do domu. Ponieważ miał problemy z pamięcią zaniepokojona żona, gdy tylko zauważyła nieobecność męża natychmiast powiadomiła Policję.

Stalowowolscy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Funkcjonariusze sprawdzili szpital, dworce autobusowe i kolejowe, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, jednak te sprawdzenia nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego.

W trakcie prowadzonych poszukiwań przed godz. 4, na ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli patrol ruchu drogowego zauważył stojącego na przystanku autobusowym starszego mężczyznę. Był on ubrany niestosownie do pory roku, na nogach miał kapcie. Policjanci wylegitymowali tego człowieka. Okazało się, że był to zaginiony mieszkaniec Stalowej Woli. Nie potrafił on powiedzieć policjantom jak znalazł się w tym miejscu, był zmarznięty. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

Mężczyzna po udzielonej pomocy trafił pod opiekę rodziny.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.