obecnie
24° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  116 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  482 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  944 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1319 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  349 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  449 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Prezydent i przewodniczący Rady Miejskiej spotkali się z Joanną Jóźwik

9 października 2015 13:15, autor: zomo
Joanna Jóźwik oraz Stanisław Anioł odwiedzili w piątkowe przedpołudnie Urząd Miasta w Stalowej Woli i spotkali się z prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Rafałem Weberem, którzy pogratulowali Joannie sukcesów.

- Nie było wcześniej okazji, aby pogratulować sukcesu w Zurychu, ale jesteśmy bardzo dumni, trzymaliśmy kciuki. W tym roku również liczyliśmy na panią na mistrzostwach świata. Cieszymy się, że za każdym razem powtarza pani, że rozpoczynała treningi pod skrzydłami pana Stanisława Anioła w Stalowej Woli – mówił Rafał Weber, przewodniczący Rady Miejskiej.

– W Stalowej Woli brakuje dachu nad głową do trenowania zimą. Hala atletyczna byłaby dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o przygotowania do Olimpiady, w marcu jadę na obóz do Brazylii, trener chce mnie chyba przygotować do tamtejszej strefy czasowej i miejsca. Jeżeli chodzi o inne miesiące to plan będzie podobny do tego co miałam, bo jeżeli coś daje efekty to po co to zmieniać – zaznaczyła Joanna Jóźwik.

Jak dodał prezydent Stalowej Woli, przykład Joanny Jóźwik pokazuje, że ciężką pracą i stalowym charakterem można odnieść sukces. – Jest to dla nas motywacja, aby wspierać klub sportowy Victoria oraz inwestować w naszą infrastrukturę sportową. W 2016 roku przeznaczymy 1 mln 600 tys. zł na zabezpieczenie infrastruktury lekkoatletycznej przy PSP nr 12 – powstanie tam profesjonalny tor, skocznia i rzutnia. Mniejszy tor pojawi się przy PSP nr 11. Chcemy pokazywać młodzieży, żeby ćwiczyła i trenowała, bo można odnosić wspaniałe sukcesy – podkreślił prezydent.
Komentarze czytelników (2)
 • żenua (8 lat, 7 miesięcy temu)

  już se mordy wycierają czyimś nazwiskiem. bleeeeeeee

 • 127.0.0.1 (8 lat, 7 miesięcy temu)

  kampania trwa ;-)