obecnie
23° C
jutro
22° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Фильм-макс - отзывы пользоват…
    17 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Czym podróżujecie?
    5084 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9551 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1269 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1277 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11375 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2284 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Mikołajkowe prezenty dla niechronionych uczestników ruchu drogowego

7 grudnia 2016 10:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Wczoraj wczesnym rankiem stalowowolscy policjanci rozdawali odblaski w Parafii pw. Św. Mikołaja Biskupa w Zaleszanach. O włączenie się do kampanii informacyjnej na temat konieczności noszenia odblasków został poproszony ksiądz Zygmunt Wandas - proboszcz zaleszańskiej parafii. Odblaskowe kamizelki i opaski otrzymali mieszkańcy Zaleszan, Motycza Szlacheckiego, Kępia Zaleszańskiego, Majdanu Zbydniowskiego i Skowierzyna zaraz po nabożeństwie Rorat. Krótką prelekcję do zgromadzonych osób przedstawił asp. szt. Andrzej Walczyna, który podkreślił jak ważne jest używanie odblasków przez pieszych i rowerzystów.

Podobne spotkanie miało miejsce wczoraj wieczorem w parafii pw. Św. Leonarda w Turbi. Tam dzięki życzliwości księdza proboszcza Grzegorza Miszczaka stalowowolscy policjanci i przedstawiciele tarnobrzeskiego ośrodka ruchu drogowego mogli spotkać się z mieszkańcami Turbi, Obojny, Zbydniowa Koloni i Wólki Turebskiej. Po wieczornym nabożeństwie mieszkańcy parafii otrzymali kamizelki i opaski odblaskowe.

Podczas mikołajkowej akcji wyposażania mieszkańców w elementy odblaskowe policjanci wspólnie z przedstawicielem tarnobrzeskiego ośrodka ruchu drogowego rozdali mieszkańcom ponad 300 sztuk opasek oraz 120 kamizelek odblaskowych.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.