obecnie
17° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  60 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  118 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  484 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  945 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1320 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  353 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  451 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nagrodzili śpiewających seniorów

7 października 2015 12:56, autor: zomo
II Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas” zakończył Stalowowolskie Dni Seniora, które odbywały się od 29 września do 4 października.

Przez całą niedzielę trwał II Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”. W konkursie zmierzyły się zespoły muzyczne z trzech województw: lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. A finałowy koncert laureatów konkursu zakończył recital Sławy Przybylskiej.

- Wchodząc na salę, czuć atmosferę radości oraz wzajemny szacunek. Z wielką przyjemnością chciałbym podziękować wszystkim, którzy w ostatnich dniach uczynili w Stalowej Woli wielkie święto. Potrafili państwo tak wspaniale zorganizować ten czas i wzajemnie go spędzać, nie tylko na wydarzeniach dotyczących śpiewu, muzyki, tańca, ale również kwestii medycznych, wzajemnego wzmacniania się wiedzą. Pokazaliście państwo, że radość i aktywność seniorów w naszym mieście jest wyjątkowa – mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Nagrody w przeglądzie wręczył między innymi przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Rafał Weber.

Wyróżnienie otrzymali: Chór UTW w Stalowej Woli, Grupa Teatru Niespodziewanego „ANTYNUDA”, Chór „CANTABILE” z Łańcuta oraz WYSOCZANIE” z Wysokiej. Trzecie miejsce zajął Chór „ECHO” z Mielca, drugie – Chór „GLORIA” z Zaklikowa, natomiast na pierwszej pozycji znalazł się Chór „CANTILENA” przy UTW w Rzeszowie oraz Chór "GAUDE VITAE" ze Stalowej Woli.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.