obecnie
24° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  116 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  482 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  944 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1319 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  349 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  449 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP

7 października 2015 08:05, autor: zomo
Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych odbyły się w niedzielę 4 października na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli. W zawodach wzięło udział 14 drużyn w grupie dorosłych (w tym 3 kobiece) oraz 6 drużyn młodzieżowych (2 dziewcząt i 4 chłopców).

W zawodach uczestniczyły drużyny OSP ze Stalowej Woli, Charzewic, Chwałowic, Zdziechowic, Turbi, Zaklikowa, Rzeczycy Okrągłej, Jastkowic, Pysznicy oraz OSP Obojna i OSP Kotowa Wola. Wystartowały także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopców i Dziewczyn z miejscowości: Rzeczyca Okrągła, Laski, Antoniów i Gwoździec.

- Mam olbrzymi zaszczyt powitać państwa na pierwszych w Stalowej Woli zawodach Ochotniczych Straży Pożarnych. Mamy zaszczyt gościć strażaków – ochotników w Stalowej Woli. Dziękuje wszystkim strażakom ochotnikom, którzy codziennie swoją służbą dbają o bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz nasze zdrowie. Dziękujemy za waszą służbę i za to, że podnosicie swoje kwalifikacje – mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Wśród drużyn młodzieżowych chłopców I miejsce zajęła drużyna z Rzeczycy Okrągłej, na II miejscu znalazła się drużyna OSP Laski, III miejsce należało do OSP Antoniów, a IV do drużyny Chłopców OSP Gwoździec. I miejsce wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt zajęła OSP Laski, natomiast II miejsce drużyna z Rzeczycy Okrągłej.

W klasyfikacji generalnej w rywalizacji mężczyzn I miejsce zajęła OSP Pysznica, II miejsce OSP Kotowa Wola, III miejsce OSP Obojna. Wśród kobiet I miejsce zajęła OSP Obojna, II miejsce OSP Pilchów, III miejsce OSP Rzeczyca Okrągła.

Nagrody specjalne otrzymali także najmłodsi zawodnicy. Puchar Komendanta PSP w Stalowej Woli przypadł Drużynie OSP z Kotowej Woli.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.