obecnie
24° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  58 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  116 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  483 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  944 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1319 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  349 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  449 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowowolskie Juwenalia 2015 zakończone

15 maja 2015 10:01, autor: zomo

W czwartek odebraniem kluczy do miasta rozpoczęły się stalowowolskie Juwenalia 2015. O godz. 12.00 przed budynkiem inżynierii materiałowej KUL, prezydent Lucjusz Nadbereżny oraz przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber wręczyli studentom klucze do miasta.

- Razem z przewodniczącym Rady Miejskiej chcieliśmy przekazać na ręce studentów klucz do bram miasta, na rozpoczęcie Juwenaliów. Chcielibyśmy, aby studenci bardziej angażowali się w życie miasta i codzienność. Bawcie się dobrze – mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Tuż po odebraniu kluczy odbył się grill studencki przed Politechniką Rzeszowską, a wieczorem Kicz Party z udziałem Braci Figo Fagot.

W piątek o godz. 11.00 odbył się turniej piłki plażowej i piłki nożnej, gry zabawy oraz turniej gry w tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Wieczorem w klubie Labirynt odbył się koncert Zeusa. Na sobotę zaplanowano grę terenową oraz koncert zespołu Pudzian Band w klubie Planeta.

W niedzielę przed Miejskim Domem Kultury o godz. 19.00 odbył się koncert zespołu Lesioki, o godz. 20.30 wystąpił zespół Akurat. Podczas koncertu Lesioków kręcony był teledysk do jednej z ich piosenek.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.