obecnie
23° C
jutro
31° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  59 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  197 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  221 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2115 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  211 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  255 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  265 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

RCEZ w Nisku będzie współpracować z SANBankiem

10 listopada 2016 16:00, autor: powiat-nisko.pl
W dniu 4 listopada 2016 r. Dyrektor Wacław Piędel – w imieniu Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku i Dyrektor Stanisław Kłapeć – reprezentujący SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli podpisali patronacką umowę o współpracy.

Na mocy porozumienia, strony zobowiązały się do współdziałania w zakresie działań edukacyjnych, mających na celu propagowanie i podnoszenie wiedzy finansowej wśród młodzieży. Pracownicy SANBanku będą prowadzić lekcje, ucząc młodzież świadomego korzystania z produktów i usług finansowych. Dzięki temu od doświadczonych praktyków bankowości uczniowie będą mogli uzyskać wiedzę o funkcjonowaniu banku i pracy w nim.

Dzięki współpracy uczniowie RCEZ będą mieli również odbywać praktyki w NBS w Stalowej Woli a także w filiach, znajdujących się w większości gmin powiatu niżańskiego i stalowowolskiego. Dzięki temu będą mogli zapoznać się z działaniem banku od strony praktycznej.

Ponadto nauczyciele będą mieli dostęp do scenariuszy zajęć o finansach oraz do konkursów rozwijających wiedzę o oszczędzaniu.

Ze względu na funkcjonujące w szkole klasy ekonomiczne, uczące się przedsiębiorczości lub działalności gospodarczej, współpraca pomiędzy stronami rozpocznie się już w tym roku szkolnym. Bankowość, ujęta w programie nauczania klas ekonomicznych, dzięki zawartemu porozumieniu będzie miała charakter bardziej praktyczny i efektywny.

SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli oferuje szkole m.in. dostęp do platformy TalentowiSKO.pl a jego głównym zadaniem jest uporządkowanie i rozszerzenie wiedzy o finansach oraz odniesienie ich do codziennych potrzeb.


Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.