obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Filmowa Gra Miejska 2015

2 października 2015 11:31, autor: zomo
Zapraszamy do udziału w Filmowej Grze Miejskiej na wesoło, której motywem przewodnim będzie – chyba najbardziej ulubiony gatunek filmowy – komedia. Filmowe Gry Miejskie zostały zainicjowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej. To doskonała okazja do nietypowej edukacji filmowej młodzieży.

Organizatorzy gry: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli, Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, Gimnazjum i Liceum Katolickie w Stalowej Woli.

Termin gry: 20.10.2015 | Grupy muszą stawić się w MDK na 9.30 – rozpoczęcie gry. O 10.00 – oficjalny start uczestników w teren

Uczestnicy gry: Do wzięcia udziału w grze zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Stalowej Woli wraz z opiekunami. Reprezentacja danej szkoły: (gimnazjum lub szkoła ponadgimnazjalna) musi wytypować grupę liczącą 4 uczniów oraz jednego nauczyciela – opiekuna grupy. Uczniowie wraz z nauczycielem będą odwiedzać poszczególne punkty Filmowej Gry Miejskiej ulokowane na terenie miasta i w danym miejscu wykonywać zadania.

Jak zgłosić się do udziału w grze?

Szkoła zgłaszająca grupę uczestników (4 uczniów + 1 nauczyciel – opiekun) jest zobowiązana przesłaćkartę zgłoszeniową na adres mailowy: k.januszczak@mdkstalowawola.pl w nieprzekraczalnym terminie do 14 października 2015. Każda szkoła, która chce wziąć udział w grze jest zobowiązana zapoznać się zregulaminem Filmowej Gry Miejskiej.

Do pobrania:

Regulamin – Filmowa Gra Miejska 2015

Karta zgłoszeniowa – Filmowa Gra Miejska 2015

Zgoda na uczestnictwo dziecka w Filmowej Grze Miejskiej

W razie pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Januszczak:
k.januszczak@mdkstalowawola.pl
Miejski Dom Kultury
Ul. 1 Sierpnia 9
37 – 450 Stalowa Wola
Tel. kom. 500 710 654

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.