obecnie
12° C
jutro
9° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1055 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1142 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11232 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2758 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2131 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9151 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    604 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Poszukiwani w rękach policjantów

30 kwietnia 2025 23:34, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć konsekwencji. Policjanci podczas prowadzenia czynności ustalają, namierzają i zatrzymują poszukiwanych.

Tylko w tym miesiącu, stalowowolscy funkcjonariusze zatrzymali łącznie 15 poszukiwanych, w tym dwie kobiety. Osoby te miały do odbycia kary pozbawienia wolności od kilku dni do kilkudziesięciu miesięcy. Za czterema mężczyznami wydany został list gończy.

Najdłużej, bo 2 lata i 10 miesięcy, spędzi w zakładzie karnym 36-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który za kradzieże, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Pysznicy zatrzymali go podczas prowadzonej interwencji.

2 lata i 2 miesiące w zakładzie karnym spędzi 44-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który był poszukiwany przez stalowowolski sąd do odbycia kary za rozbój i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Kolejnych dwóch poszukiwanych mieszkańców Stalowej Woli, najbliższy rok i 10 miesięcy również spędzi w zakładzie karnym. 26-latek był szukany przez Sąd Rejonowy w Leżajsku za kradzież rozbójniczą, a 23-latek przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli za oszustwa internetowe.

Jeden z zatrzymanych został zwolniony po wpłaceniu grzywny, pozostali trafili już do zakładów karnych, gdzie odbywają zasądzone im kary

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.