obecnie
17° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  60 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  118 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  484 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  945 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1320 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  353 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  451 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

37 tys. osób na Lecie z Radiem w Stalowej Woli

4 sierpnia 2015 21:35, autor: zomo
Który koncert Lata z Radiem podobał Ci się najbardziej?W niedzielę „Lato z Radiem” zagrało w Stalowej Woli – według oficjalnych danych w koncercie uczestniczyło ponad 37 tysięcy osób. Stalowa Wola przywitała ekipę Radiowej Jedynki w znakomitych nastrojach – wystąpili m.in.: Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Czarno-Czarni.

Niedzielne spotkanie z „Latem z Radiem” rozpoczęło się już przed godz. 11.00 w parku miejskim, skąd na żywo emitowane były wywiady, z przewodniczącym Rady Miejskiej Rafałem Weberem, przedstawicielami Politechniki Rzeszowskiej i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz dyrektorem MDK, Markiem Gruchotą i Anną Garbacz, pracownikiem Muzeum Regionalnego.

Podczas koncertów z dziennikarzami Radiowej Jedynki na żywo rozmawiał prezydent Lucjusz Nadbereżny, prezes HSW Antoni Rusinek, prezes RIG Ryszard Kapusta oraz prezesi Piłkarskiej Spółki Akcyjnej i Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria”.

W Stalowej Woli słoneczna pogoda sprzyjała doskonałej zabawie z grupą Czarno-Czarni oraz iluzjonistą Maciejem Polem. Późnym wieczorem do wspólnego śpiewania niezapomnianych przebojów tłumy uczestników porwali Andrzej Piaseczny oraz Sylwia Grzeszczak, której fani przybyli na koncert z całej Polski. – Przyjechałem tutaj aż z Wrocławia. Jak tylko dowiedziałem się, że Sylwia Grzeszczak wystąpi na koncercie „Lata z Radiem”, wiedziałem, że muszę tu być. Jestem jej wielkim fanem, a Jedynkowej audycji słucham codziennie przez całe wakacje. Dzisiejszy dzień to dla mnie wspaniałe połączenie i spełnienie marzeń. Sylwia gra jeszcze na „Lecie z Radiem” w Wałczu – tam też na pewno przyjadę! – stwierdził jeden z uczestników.

Komentarze czytelników (1)
 • antek (8 lat, 9 miesięcy temu)

  Słabe gwiazdy, spodziewałem się trochę lepszego towarzystwa. I miejsce nie nadaje się na tego typu imprezy.