obecnie
12° C
jutro
24° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie - jakie?
    607 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    10151 wyświetleń
    9 odpowiedzi
  • stoły do domu
    1805 wyświetleń
    6 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    1332 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Kryteria uczciwego polskiego …
    83 wyświetleń
    2 odpowiedzi
  • Wybór automatu do gry
    100 wyświetleń
    1 odpowiedzi
  • Zakłady sportowe i kasyno onl…
    91 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

6 zdarzeń na drogach powiatu stalowowolskiego

12 września 2024 10:24, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Wczoraj na terenie Stalowej Woli i powiatu odnotowaliśmy 6 zdarzeń drogowych. W dwóch z nich konieczna była pomoc medyczna.

Po godz. 14 na ul. Hutniczej doszło do zdarzenia, w którym obrażeń doznał kierujący seatem. Z wstępnych ustaleń wynika, że 33-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia bocznego z fordem.

Kolejne zdarzenie, w którym konieczna była pomoc medyczna miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 855, pomiędzy miejscowością Lipa, a Zaklików. Po godz. 14, kierująca fiatem 43-latka straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd dachował.

Pozostałe zdarzenia zostały zakwalifikowane jako kolizje. Po godz. 9 na ul. Kasprzyckiego kierujący toyotą najechał na tył innej toyoty. Przed godz. 11 na ul. Solidarności kierujący dacią nie ustąpił pierwszeństwa seatowi i doszło do zderzenia pojazdów. Po godz. 13 w miejscowości Zbydniów kierujący mercedesem  najechał na tył poprzedzającego go volkswagena, a po godz. 14 na ul. Komisji Edukacji Narodowej w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości kierujący hondą uderzył w tył citroena.

Policjanci apelują do kierowców o dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków, a także zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy pojazdami.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.