obecnie
19° C
jutro
27° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  74 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  205 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  227 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2130 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  217 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  261 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  272 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jubileusz 50-lecia Klubu GZS "SAN" Kłyżów

2 lipca 2024 10:52, autor: zomo

W dniach 6-7 lipca 2024 roku, Kłyżów stanie się centrum sportowych i kulturalnych wydarzeń związanych z obchodami 50-lecia Klubu GZS "SAN" Kłyżów. Przygotowano bogaty program, który zapewni rozrywkę i emocje dla całej społeczności oraz przybyłych gości.

Sobota 6 lipca

Już w sobotę o godzinie 9:30 rozpocznie się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci. To wspaniała okazja dla najmłodszych, aby zaprezentować swoje umiejętności i zasmakować sportowej rywalizacji w duchu fair play.


Niedziela 7 lipca

Niedzielne obchody rozpoczną się o godzinie 11:00 mszą świętą w kościele w Kłyżowie. Msza zostanie odprawiona w intencji zawodników, działaczy i kibiców GZS "SAN" Kłyżów, co podkreśla duchowy wymiar tego wyjątkowego jubileuszu.

O godzinie 12:30 nastąpi uroczyste rozpoczęcie obchodów jubileuszowych. Podczas tej części zaprezentowana zostanie historia Klubu, a zasłużeni zawodnicy, trenerzy i działacze zostaną uhonorowani. To wyjątkowy moment, aby przypomnieć sobie najważniejsze chwile z pięćdziesięcioletniej historii Klubu oraz wyrazić wdzięczność tym, którzy przyczynili się do jego rozwoju.

Po uroczystościach goście będą mieli okazję do krótkiego odpoczynku przy poczęstunku, który rozpocznie się o godzinie 14:00. Następnie, o godzinie 15:00, odbędzie się premierowy pokaz filmu pt. "SAN Kłyżów - 50 lat na boisku". Film ten przybliży historię Klubu i jego najważniejsze osiągnięcia.

Równocześnie będzie można podziwiać wystawę pt. "Piłka nożna w żółto-czarnych barwach", która pozwoli na jeszcze głębsze zrozumienie dziedzictwa Klubu.

O godzinie 16:00 rozpocznie się mecz pokoleń, w którym zmierzą się drużyny Żółci i Czarni. To wydarzenie na pewno dostarczy wielu sportowych emocji i przypomni o pasji, która towarzyszy kibicom i zawodnikom od lat.

Dla publiczności przygotowano również konkursy i gry sprawnościowe, które odbędą się od godziny 18:00. Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu i wygrania atrakcyjnych nagród.

Obchody zakończą się o godzinie 19:00 spotkaniem pokoleń, na które zaproszeni są wszyscy goście. Będzie to czas na wspomnienia, rozmowy i wspólne świętowanie jubileuszu.

Podczas całych obchodów dostępne będą liczne atrakcje towarzyszące. W gastro strefie KGW "Kłyżowianki" serwowane będą pyszne dania, takie jak zapiekanki, frytki, popcorn i wata cukrowa. Dzieci będą mogły korzystać z darmowych dmuchańców, animatorów zabaw, malowania twarzy, bańki mydlane oraz pokazów wozu strażackiego.

Dodatkowo, w ramach konkursu "Żółto-Czarne Wygrywanie", na uczestników czekają wspaniałe nagrody, w tym bilety dla dwóch osób na mecz Polska - Portugalia, fotel obrotowy oraz jubileuszowa koszulka.

Gościem specjalnym obchodów będzie Edward Durda, który swoimi występami i obecnością na pewno uświetni to wyjątkowe wydarzenie.

Jubileusz 50-lecia Klubu GZS "SAN" Kłyżów to nie tylko święto sportu, ale także okazja do integracji społeczności i wspólnego świętowania. Bogaty program wydarzeń, liczne atrakcje oraz obecność wyjątkowych gości gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach i wspólnego celebrowania tej wyjątkowej rocznicy.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.