obecnie
27° C
jutro
24° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  73 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  204 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  227 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2130 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  216 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  260 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  270 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Zobacz, gdzie w Stalowej Woli obejrzysz mecz Polska - Holandia

15 czerwca 2024 11:56, autor: zomo

Już w najbliższą niedzielę, Polska zmierzy się z Holandią w pierwszym meczu grupowym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2024, które odbywają się w Niemczech. Kibice z całego kraju będą mogli wspierać naszą drużynę narodową w różnych lokalach, które przygotowały specjalne transmisje tego wydarzenia.

Stalowa Wola

W Stalowej Woli mecze będzie można oglądać w kilku miejscach, które zapewnią odpowiednią atmosferę i komfort podczas wspólnego kibicowania.

 1. Klub Billa - Mieszczący się przy Al. Jana Pawła II 18D, Klub Bill przygotował specjalną strefę kibica, gdzie można będzie wspólnie dopingować polskich piłkarzy.

 2. Restauracja Stodoła Capri - Zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego 4A, Restauracja Stodoła Capri również zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej na wspólne oglądanie meczu.

 3. Restauracja A&J - Przy ulicy Okulickiego 97, Restauracja A&J zorganizuje transmisję meczu, oferując przy tym szeroki wybór dań i napojów.

 4. DA AMICI Pizzeria - Pizzeria DA AMICI, mieszcząca się na ulicy Jana Pawła II 13, także udostępni swoją przestrzeń dla kibiców, którzy chcą wspólnie oglądać mecz.

 5. Restauracja Heaven & Hell - Kolejne miejsce w Stalowej Woli, gdzie będzie można śledzić zmagania polskiej reprezentacji. Restauracja Heaven & Hell przygotowała specjalną ofertę dla kibiców.

Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu zorganizowano specjalną strefę kibica, która znajdować się będzie na stadionie miejskim przy ulicy Niepodległości 2. Kibice będą mogli oglądać mecz na dużym telebimie, co zapewni wyjątkową atmosferę i możliwość wspólnego przeżywania emocji sportowych.

Strefa kibica w Stalowej Woli

Warto zauważyć, że w Stalowej Woli nie zorganizowano oficjalnej strefy kibica na Euro 2024. Ostatnia taka strefa miała miejsce w 2018 roku podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Transmisje telewizyjne

Telewizja Polska (TVP) otrzymała prawie 600 zgłoszeń od organizatorów publicznych pokazów meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2024. Udzielanie licencji potrwa do 14 czerwca, czyli dnia rozpoczęcia turnieju. TVP pokaże wszystkie 51 spotkań Euro 2024, co czyni ją jedynym podmiotem w Polsce uprawnionym do udzielania licencji i zgód na publiczne pokazy wszystkich meczów.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego oglądania meczu Polska - Holandia i wspierania naszej reprezentacji w drodze po zwycięstwo!

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.