obecnie
27° C
jutro
24° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  73 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  204 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  227 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2130 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  215 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  259 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  270 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Wojciech Kędziera nowym prezesem Huty Stalowa Wola S.A.

14 czerwca 2024 13:04, autor: zomo

Rada Nadzorcza Huty Stalowa Wola S.A. (HSW S.A.), po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, ogłosiła powołanie nowego Zarządu spółki na okres XII wspólnej kadencji. Decyzja ta weszła w życie z dniem 13 czerwca 2024 roku. Skład nowego Zarządu przedstawia się następująco:

Wojciech Kędziera

Pan Wojciech Kędziera został powołany na funkcję Członka Zarządu, pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Dyrektora Generalnego. Jego doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia będą kluczowe w kierowaniu firmą i realizacji jej strategicznych celów. Kędziera jest znany ze swojego zaangażowania w rozwój przedsiębiorstwa oraz zdolności do skutecznego zarządzania zespołem.

Wiesław Szymczak

Pan Wiesław Szymczak objął stanowisko Członka Zarządu ds. Produkcji i Logistyki. Jego zadaniem będzie nadzorowanie procesów produkcyjnych oraz logistyki, co jest niezwykle istotne dla zapewnienia płynności i efektywności operacji w HSW S.A. Szymczak ma bogate doświadczenie w zarządzaniu produkcją, co daje gwarancję wysokiej jakości i terminowości realizacji zleceń.

Barbara Cena

Pani Barbara Cena została powołana na funkcję Członka Zarządu. Jej kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu będą cennym wsparciem dla działalności spółki. Cena jest cenionym specjalistą w branży, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju Huty Stalowa Wola S.A.

Nowo powołany Zarząd stoi przed licznymi wyzwaniami, ale również szansami na dalszy rozwój i umocnienie pozycji Huty Stalowa Wola S.A. na rynku.

Rada Nadzorcza wyraża przekonanie, że nowy skład Zarządu będzie skutecznie zarządzał firmą i przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych celów strategicznych. Powołanie Wojciecha Kędziery, Wiesława Szymczaka i Barbary Ceny to krok w kierunku wzmocnienia pozycji Huty Stalowa Wola S.A. jako lidera w branży.

Nowy Zarząd ma przed sobą zadanie nie tylko kontynuowania tradycji, ale również wprowadzania nowoczesnych rozwiązań i innowacji, które pozwolą firmie na dalszy rozwój i zdobywanie nowych rynków.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.