obecnie
27° C
jutro
28° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  52 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1852 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  59 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  117 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  129 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  906 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10906 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

17-latek ukradł mazdę, pieniądze i kartę płatniczą

24 maja 2024 10:04, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

W środę około godz. 18, niżańscy policjanci otrzymali informację, że na terenie województwa lubuskiego doszło do kradzieży mazdy. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca może poruszać się drogą relacji Lublin - Rzeszów. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazany rejon. W pewnym momencie, podczas patrolu, na wysokości miejsca obsługi podróżnych w Jeżowem, mundurowi zauważyli samochód odpowiadający opisowi. W pojeździe znajdował się młody mężczyzna. Policjanci podjęli wobec niego interwencję.

Okazało się, że za kierownicą osobowej mazdy siedział 17-letni mieszkaniec powiatu zielonogórskiego. W trakcie sprawdzeń w policyjnych systemach wyszło na jaw, że młody mężczyzna jest poszukiwany przez placówkę wychowawczą, ponieważ samowolnie ją opuścił. Dodatkowo, także miejscowa jednostka Policji prowadziła za nim poszukiwania w związku z kradzieżą pojazdu, którym kierował, pieniędzy w kwocie ponad 3 tys. złotych oraz karty do bankomatu.

W kierowanym przez nastolatka aucie, mundurowi znaleźli blisko 2 tys. złotych, które ukryte były w różnych miejscach oraz kartę płatniczą. Ponadto, osobowa mazda posiadała tablice rejestracyjne z innego pojazdu.

Osobowa mazda została zabezpieczona na policyjnym parkingu. 17-latek zatrzymany, a następnie  przewieziony do ośrodka wychowawczego. O dalszym jego losie młodego mieszkańca powiatu zielonogórskiego zadecyduje teraz sąd rodzinny.

 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.