obecnie
5° C
jutro
8° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    1059 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    1148 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11236 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2762 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    2140 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    9157 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    605 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policjanci zatrzymali 64-latka odpowiedzialnego za kradzieże

22 maja 2024 08:05, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Pod koniec kwietnia, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie naszego powiatu. W kolejnych dniach, obsługa tego samego sklepu, zauważyła kolejne braki w towarze. Puste opakowania po narzędziach, ukryte były między workami z ziemią. Jak się okazało, nieznany sprawca, wyniósł łącznie za linię kas 5 narzędzi o wartości blisko 1,5 tys. złotych.

Jak ustalili niżańscy funkcjonariusze, wszystkich kradzieży dokonał ten sam mężczyzna, a prowadzone w tej sprawie czynności, pozwolił ustalić i zatrzymać sprawcę. W poniedziałek, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili 64-latkowi zarzuty. Policjanci odzyskali część skradzionego sprzętu, który trafił spowrotem do sklepu.

Teraz 64-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.