obecnie
13° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  47 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  108 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  475 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  930 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1307 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  340 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  441 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Niżańscy policjanci zabezpieczyli narkotyki

13 maja 2024 08:40, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Kryminalni z Niska, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec powiatu, w miejscu swojego zamieszkania, może posiadać substancje zabronione. Policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami II Mobilnego Referatu Realizacji w Rzeszowie Podkarpackiego Urzędu - Celno Skarbowego w Przemyślu oraz Rubi - psem do wykrywania narkotyków, postanowili sprawdzić uzyskane informacje.

Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Bardzo szybko okazało się, że ich przypuszczenia były trafne. W jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli 15 roślin konopi indyjskich, w różnych fazach wzrostu. Oprócz tego, na podłodze ułożone były plastikowe pojemniki, w których ukryte były woreczki foliowe wypełnione białą, częściowo zbryloną substancją. W innym pomieszczeniu, kryminalni znaleźli foliowy worek z zawartością suszu roślinnego oraz młynki, służące do jego rozdrabniania.

41-latek, został zatrzymany. Oprócz zabezpieczonych 15 krzewów konopi indyjskich, okazało się że zabezpieczonymi substancjami są marihuana i mefedron. Mieszkaniec powiatu niżańskiego opowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich i posiadanie środków odurzających.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.