obecnie
13° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  47 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  107 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  474 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  930 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1307 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  339 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  441 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Olivia Hausner w finale programu "Mam Talent"

21 kwietnia 2024 09:30, autor: zomo

Po oszałamiającym występie podczas castingu, który zakończył się zdobyciem złotego przycisku, Olivia zawładnęła sceną półfinału programu "Mam Talent!" prezentując swoje umiejętności w sposób jeszcze bardziej wyszukany. Od pierwszych dźwięków Olivia wypełniła scenę swoją obecnością. Jej interpretacja, pełna pasji i precyzji technicznej, wywołała owacje na stojąco zarówno wśród publiczności, jak i jurorów. Entuzjazm widzów był nie do ukrycia. Olivia, która marzy o studiach na Akademii Muzycznej i karierze muzycznej, nie tylko potwierdziła swoje aspiracje, lecz także pokazała, że jest gotowa stanąć na największych światowych scenach.

Olivia, uczennica pierwszej klasy liceum o profilu biol-chem-mat, zdecydowanie związała swoją przyszłość z muzyką, wyrażając tę pasję od czwartego roku życia. Jej rodzice dostrzegli jej miłość do śpiewu w młodym wieku i zapisali ją na zajęcia wokalne w lokalnym Domu Kultury. Rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w wieku siedmiu lat w szkole muzycznej, kontynuując obecnie naukę śpiewu w Domu Kultury oraz grę na skrzypcach w szkole muzycznej drugiego stopnia. Dodatkowo, jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz kapeli "Lasowianka".

Jej występ w castingu programu "Mam Talent!" był spektakularny, poruszając zarówno jury, jak i publiczność. Po zakończeniu występu, wszystkie oczy skierowały się na reakcję jurorów, a Jan Pirowski, jeden z prowadzących program, podjął decyzję, która zaskoczyła wszystkich.

Olivii Hausner nie trzeba przedstawiać lokalnej społeczności Stalowej Woli. To utalentowana artystka, która wielokrotnie zachwyciła serca publiczności i jury swoimi solowymi występami oraz duetami z siostrą. Jej repertuar obejmuje różnorodne gatunki muzyczne, od chóralnych wykonawstw po wirtuozerskie występy na skrzypcach w Nadsańskiej Orkiestrze Kameralnej.

Olivia doskonali swoje umiejętności pod okiem cenionych nauczycieli, takich jak Ewa Woynarowska i Katarzyna Pisera, kontynuując naukę w renomowanej Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Wraz ze swoją siostrą, Victorią, zdobywa nagrody na różnych przeglądach i konkursach muzycznych, co świadczy o ich niezwykłym talencie. Olivia angażuje się także w różnorodne projekty muzyczne, takie jak Nadsańska Orkiestra Kameralna pod dyrygenturą Edwarda Horoszki oraz Studio Wokalne VIVO prowadzone przez Ewę Woynarowską. Dodatkowo, jest aktywną członkinią folklorystycznego zespołu "Lasowiacy".

Pełna ciepła i zaangażowania, Olivia fascynuje swoim talentem od piątego roku życia, nieprzerwanie zachwycając swoimi występami na różnych scenach i przeglądach muzycznych.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.