obecnie
13° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  47 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  108 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  476 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  931 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1309 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  340 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  441 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli

17 kwietnia 2024 12:42, autor: stalowawola.pl
17 kwietnia 2024 roku odbyła się IV sesja Młodzieżowa Rada Miejska w Stalowej Woli. W toku obrad Radni m.in. przyjęli sprawozdanie z dotychczasowej działalności, przyjęli uchwałę w sprawie zmian linii autobusowych nr 1, 10, 17 i 19, objęli patronatem dedykowany młodzieży Heckathon AI, który odbędzie się w Stalowej Woli oraz podsumowali konsultacje w sprawie koncepcji Centrum Młodzieżowego w budynku Mostostalu.
Przedstawione sprawozdanie z dotychczasowej działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli jest dowodem na to, że ta najmłodsza komórka działalności samorządowej potrafi bardzo prężnie działać i ma realny wpływ na działalność miasta. Jestem przekonany, że jako reprezentanci stalowowolskiej młodzieży, sprostacie kolejnym celom, które przed sobą stawiacie, nadal będziecie bardzo ważnym głosem w dyskusji nad rozwojem naszego miasta, a Wasza młodzieńcza energia i świetne pomysły posłużą do dobrych zmian – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.
W punkcie siódmym obrad sesji Rady Miejskiej głos zabrał Radny Łukasz Durek, który w imieniu swoim, przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj oraz pozostałych Radnych pogratulował dotychczasowych działań Młodzieżowej Radzie Miejskiej i zapewnił o otwartości Rady Miejskiej w Stalowej Woli na przyszłą współpracę we wspólnym budowaniu lepszej przyszłości.
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.