obecnie
5° C
jutro
12° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Sprzątanie po zmarłych
  41 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  50 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Holter
  99 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Grecja - gdzie się wybrać?
  245 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Koszulki sportowe
  598 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1565 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  606 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalove inspiracje

20 marca 2024 10:32, autor: stalowawola.pl

Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli, 19 marca 2024 roku zaprosił na kolejne, 22. już „Śniadanie Biznesowe”. Poranne spotkanie przy kawie odbyło się w auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli pod hasłem „Stalove inspiracje. Wykorzystaj potencjał miasta do własnego rozwoju”. 

Jeżeli wczytamy się w historie największych globalnych firm, które oferują nowe technologie, to zobaczymy, że te projekty ludzi, którzy osiągnęli ten niesamowity sukces zaczynały się w sercu. Ich początek sięga źródła, które nie ma nic wspólnego z nowoczesną technologią. Najważniejsze odkrycia i zmiany, to co nas zachwyca – zaczyna się w sercu. Bardzo dziękuję za tak ciekawe połączenie dzisiejszej dyskusji, bo ona inspiruje do tego, że można zmieniać świat, że można dokonywać bardzo istotnych zmian i odkrywać nowoczesne rozwiązania. Dzisiejsi paneliści przedstawią historię swoich sukcesów, inspirowanych właśnie nadsańskim sercem, tradycją i naszą ziemią, która zdecydowanie pociąga ku rozwojowi. Stalowa Wola jest tym ośrodkiem, który od swojego narodzenia, wyznaczał nowe kierunki rozwoju i myślenia. Chciałbym życzyć, szczególnie młodym ludziom, aby inspiracja Stalową Wolą, która daje wspaniałe możliwości rozwoju, wyznaczała ścieżkę waszej kariery oraz była miejscem spełnienia marzeń – mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny. 

„Śniadanie biznesowe” było podzielone na trzy panele dyskusyjne, które poruszały kwestie nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji, fotografii cyfrowej, światowej mody, tradycji lasowiackiej, dziedzictwa kulturowego oraz kierunków i sposobów budowania kariery już na etapie edukacji w szkole średniej.  

Organizatorem wydarzenia był Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. Partnerami śniadania byli: Wydział Mechaniczno – Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, Koło Fotograficzne KADR, I-BS.pl, dh Consulting, Kovalowe, Klaster Lasowiacki, Thinkhackr, Punkt Doradztwa dla Młodzieży w Stalowej Woli oraz Fundacja Dionizego Garbacza Stalovianum.  

 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.