obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Przegrywamy z KKS Kalisz

18 marca 2024 08:11, autor: stal1938.pl
Stal Stalowa Wola przegrała po raz trzeci przy Hutniczej w bieżących rozgrywkach. W niedzielę lepszy okazał się KKS Kalisz.

Stal zaczęła mocno i szybko chciała objąć prowadzenie, lecz to jednak ekipa z Kalisza trafiła do naszej bramki. W 9. minucie po rzucie rożnym niezdecydowanie w naszych szeregach wykorzystał Wiktor Smoliński i pokonał Wojciecha Muzyka. KKS jeszcze w pierwszej połowie miał dwie okazje na kolejne trafienia, lecz Michał Bednarski trafił w słupek, a Hubert Sobol minimalnie przestrzelił. Stalówka z kolei miała kilka okazji, lecz świetnie spisywał się Maciej Krakowiak między słupkami bramki gości. Szczęścia próbowali Łukasz Soszyński, Lucjan Klisiewicz czy Kacper Chełmecki.

Po zmianie stron Stal nadal była stroną dominującą, utrzymywała się dłużej przy piłce, ale nie stwarzała sobie już tak dobrych okazji jak przed przerwą. Tuż po wznowieniu Krakowiak znów obronił strzał Klisiewicza, a potem zielono-czarni oddawali już praktycznie tylko niecelne strzały. Goście skupiali się głównie na kontrach i właściwie po jednej z nich piłka trafiła w słupek, a potem Muzyk obronił strzał Sobola. Do końcowego gwizdka Stal walczyła o punkt, ale nie była w stanie odwrócić losów spotkania.

 

Stal Stalowa Wola – KKS 1925 Kalisz 0:1 (0:1)
0:1 – Smoliński 9’

Stal: Muzyk – Kowalski, Oko (85 Furtak), Urban, Zaucha, Soszyński, Sukiennicki (61’ Pioterczak), Imiela (61’ Wiktoruk), Górski (72’ Strózik), Chełmecki (72’ Ziarko), Klisiewicz.

KKS: Krakowiak – Staszak, Sobol (74’ Szewczyk), Gordillo (74’ Cierpka), Bednarski (90’+1 Dębiński), Putno  (70’ Żebrowski), Białczyński, Wysokiński, Kieliba, Smoliński, Koczy (70’ Kalenik).

Żółte kartki: Kowalski (Stal) oraz Kieliba, Szewczyk (KKS).

Sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.