obecnie
24° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  60 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  118 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  484 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  945 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1320 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  351 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  450 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Zaczynamy! Na początek rezerwy ŁKS Łódź

23 lutego 2024 10:08, autor: stal1938.pl
Długo wyczekiwany moment nadszedł. Nasza drużyna po przerwie zimowej rozpoczną drugoligowe zmagania. W pierwszym meczu na własnym boisku zagramy z rezerwami ŁKS Łódź.

Nasz piątkowy przeciwnik rozegrał do tej pory dwadzieścia spotkań, w których zgromadził 28 punktów. ŁKS legitymuje się bilansem ośmiu zwycięstw, czterech remisów i ośmiu porażek. Bilans bramkowy wynosi 32-30. W pierwszym spotkaniu obu drużyn lepsi okazali się nasi rywale, który na własnym stadionie wygrali 3:0. W przerwie zimowej w zespole naszego piątkowego przeciwnika nie zaszły praktycznie żadne zmiany. W Stalowej Woli trener rezerw ekipy z Łodzi będzie miał do dyspozycji kilku graczy, którzy występują w pierwszym zespole ŁKS w ekstraklasie.

Stal z optymizmem przystępuje do pierwszego spotkania po zimowej przerwie. W kadrze doszło do kosmetycznych zmian. Na wiosnę zielono-czarne barwy ubrali Sebastian Strózik, Wojciech Muzyk i Patryk Zaucha. Te ruchy transferowe tylko wzmocniły rywalizację o miejsce w pierwszym składzie naszego zespołu. Ostatni sparing z Radomiakiem Radom i treningi dały informację trenerowi Stali Ireneuszowi Pietrzykowskiemu jak będzie wyglądała wyjściowa jedenastka na piątkowy bój. – Mam już w głowie skład. Są jeszcze delikatne znaki zapytania – mówił opiekun Stali.

Zadanie jakim będzie zwycięstwo w pierwszym meczu nie będzie łatwe. Każde spotkanie w ligowej rzeczywistości do takich nie należy. Obrazki z Łodzi pozostały w pamięci naszych zawodników, którzy będą chcieli zrewanżować się rywalom za porażkę w pierwszej potyczce. Dobre wejście w sezon pozwoli szybciej zrealizować zamierzone cele.

Stal Stalowa Wola – ŁKS II Łódź
piątek 23.02.2023 g. 17
stadion PCPN, ul. Hutnicza 10a
Sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała)

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.