obecnie
5° C
jutro
12° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Sprzątanie po zmarłych
  41 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  50 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Holter
  99 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Grecja - gdzie się wybrać?
  244 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Koszulki sportowe
  597 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1564 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  605 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Gala „Szlachetnej Paczki” w MBP

22 lutego 2024 08:03, autor: MBP

Za nami I Gala Szlachetnej Paczki rejonu Stalowa Wola, podczas której podziękowano zarówno wolontariuszom, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas i włożyli w swoją pomoc innym dużo serca, jak również darczyńcom za ich hojność, dzięki której na twarzy osób potrzebujących zagościł uśmiech i szczęście.

Uroczystość odbywała się w stalowowolskiej bibliotece.

- Szlachetna Paczka nie istniałaby gdyby nie wolontariusze, darczyńcy i sponsorzy. To oni są jej sercem. Wolontariuszki i wolontariusze docierają do rodzin, które dotknęła bieda, czy tragedia, poznają ich trudności i decydują o najlepszej formie pomocy. Darczyńca to ktoś, kto do paczki wkłada nie tylko konkretną pomoc, ale własne serce. Drodzy darczyńcy i sponsorzy, dziękujemy, że zmieniacie z nami świat na lepsze - mówiła Aneta Sierant, liderka Szlachetnej Paczki, rejonu Stalowa Wola.

Uroczystość uświetniły wykonania wokalno – muzyczne uczniów oraz absolwentów stalowowolskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, których przygotowała Ewa Woynarowska. Na sali konferencyjnej biblioteki swoje talenty pokazali: Aleksandra Walczyk, Natalia Siek, Olivia Hausner, Zuzanna Krawiec  i Kacper Jocek. Wszyscy reprezentują także Studio Wokalne VIVO stalowowolskiego SDK.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.