obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

  • Zdrowa żywność
    785 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Siłownia Stalowa Wola.
    10793 wyświetleń
    8 odpowiedzi
  • Neurologia
    91 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Odzież do biegania
    145 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Zawód OZE
    517 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dobry ortodonta?
    1072 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Pomysł na biznes
    1354 wyświetleń
    3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Odbyły się rozgrywki XXVIII Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Rudn…

13 lutego 2024 09:03, autor: powiat-nisko.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orlik”, zrealizowali rozgrywki XXVIII Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej Rudnik nad Sanem – 2024. Patronat nad wydarzeniem, które odbywa się rokrocznie już od 27 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, objął Starosta Niżański Robert Bednarz.

W rozgrywkach, w okresie od 29 stycznia do 2 lutego 2024 roku zawodnicy zmierzyli się ze sobą w  poszczególnych kategoriach wiekowych: Żak (rocznik 2015 i młodsi), Orlik (rocznik 2013 i młodsi), Młodzik (rocznik 2011 i młodsi) i Trampkarz (rocznik 2009 i młodsi).

Zorganizowane Turnieje, w poszczególnych grupach wiekowych niewątpliwie przyczyniły się do zawierania nowych przyjaźni oraz wymiany doświadczeń sportowych. Puchary i nagrody dla uczestników ufundował Powiat Niżański.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wyglądały następująco:

Kategoria SKRZAT:

Wyniki końcowe:

  1. KS Czarni Lipa
  2. GAP Talent Pysznica
  3. UKS Orlik Rudnik nad Sanem
  4. AP Tanew Wólka Tanewska
  5. WKS Kurzyna
  6. AP KP Zarzecze
  7. KS Rotunda Krzeszów

Król strzelców: Oliwier Chamot (KS Czarni)
Najlepszy bramkarz: Igor Karaś (AP Tanew)
Najlepszy zawodnik: Wiktor Tutak (GAP Talent)

Najlepszy zawodnik z Rudnika nad Sanem: Irmina Zając

Kategoria ŻAK:

Wyniki końcowe:

  1. WKS Kurzyna
  2. KS Rotunda Krzeszów
  3. GAP Zaleszany
  4. UKS Orlik Rudnik nad Sanem
  5. GAP Talent Pysznica
  6. UKS Orlik II Rudnik nad Sanem
  7. AP Tanew Wólka Tanewska

Król strzelców: Karolina Miła (WKS Kurzyna)
Najlepszy bramkarz: Iga Zalewska (WKS Kurzyna)
Najlepszy zawodnik: Hubert Szczupaj (GAP Zaleszany)

Najlepszy zawodnik z Rudnika nad Sanem: Szymon Okoń

Kategoria ORLIK:

Wyniki końcowe:

  1. KS Rotunda Krzeszów
  2. TANEW Harasiuki
  3. UKS Orlik II dziewczęta - Rudnik nad Sanem
  4. UKS Orlik Rudnik nad Sanem
  5. GAP Talent Pysznica
  6. AP Tanew Wólka Tanewska
  7. AQUILA Stalowa Wola

Król strzelców: Kacper Kusz (KS Rotunda Krzeszów)

Najlepszy bramkarz: Michał Ciosmak (Tanew Harasiuki)

Najlepszy zawodnik: Lena Błażejowska (GAP Talent Pysznica)

Najlepszy zawodnik z Rudnika nad Sanem: Milena Chaber

Kategoria MŁODZIK:

Wyniki końcowe:

  1. UKS Orlik 2012   Rudnik nad Sanem
  2. UKS Orlik 2011   Rudnik nad Sanem
  3. AP Tanew Wólka Tanewska
  4. GAP Talent Pysznica
  5. KS Rotunda Krzeszów
  6. KS Sarzyna

Król strzelców: Filip Cagara (UKS Orlik,2012, Rudnik nad Sanem)

Najlepszy bramkarz: Kacper Drobek (GAP Talent Pysznica)

Najlepszy zawodnik: Remigiusz Zając (UKS Orlik 2012, Rudnik nad Sanem)

Najlepszy zawodnik z Rudnika nad Sanem: Michał Bąk

Kategoria TRAMPKARZ:

Wyniki końcowe:

  1. LZS Żabno
  2. UKS ORLIK II Rudnik nad Sanem
  3. UKS ORLIK Rudnik nad Sanem
  4. KS Rotunda Krzeszów
  5. KS Sarzyna

Król strzelców: Kacper Zieliński (LZS Żabno)

Najlepszy bramkarz: Tomasz Kuranty (KS Rotunda Krzeszów)

Najlepszy zawodnik: Wojciech Smoła (UKS Orlik Rudnik nad Sanem)

Najlepszy zawodnik z Rudnika nad Sanem: Jan Bąk

Zdjęcia: UKS Orlik Rudnik nad Sanem

 

 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.